سرعت تک آهنگ های سیاه و سفید در خرم آبادایران

وزیر بهداشت: گرچه از دست دادن حتی یک شهروند در هر منطقه از جهان برای ما سخت است اما خوشحالم که در یکی دو هفته اخیر، تعداد مرگ روزانه بیماران کووید۱۹ در ایران از حدود ۵۰۰ نفر به کمتر از ۳۰۰ نفر رسیده و شاهد کاهش بیش از ۴۰ درصدی موارد فوت روزانه این بیماران هستیم. میانگین تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در کشور نسبت به چند هفته گذشته، نزدیک به ۳۲ درصد کاهش یافته است. زالی، فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران:. اگرچه بخشی از این شلوغی ممکن است متأثر از تغییرات آب و هوا باشد اما این آمار نگران کننده است. در ۲۴ ساعت اخیر ۸۰ نفر فوت شدند که از این تعداد ۵۲ نفر PCR مثبت بودند.

اجرای اجباری شدن ارائه کارت ملی در هنگام ورود به مترو به راحتی نخواهد بود و فعلا در دستور کار نیست. محرز، عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به افزایش شیوع کرونا در صورت برگزاری دورهمی های خانوادگی و تجمعات، گفت: به محض اینکه مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بیخیال شوند، دوباره بیماری اوج خواهد گرفت. با توجه به تولید انواع واکسن کرونا در دنیا، پاندمی کرونا تا یکسال آینده در دنیا مهار می شود. مقرر شده که نیم میلیارد واکسن تایید شده کرونا در سه ماه اول سال ۲۰۲۱ بین کشورهای عضو کوواکس از جمله ایران توزیع شود.

دولت جمهوری اسلامی به موقع واکسن مورد نیاز را برای گروهای پر خطر خریداری می کند تا تولید واکسن بومی نیز به نتیجه برسد. واکسن کرونا در گام اول در اختیار گروه های پر خطر شامل سالمندان، بیماران مزمن قلبی، ریوی، مبتلایان به دیابت، افراد دچار ضعف ایمنی مانند مبتلایان به سرطان و کادر بهداشت و درمان قرار می گیرد که حدود ۲۰ میلیون نفر هستند.

قطعاً واکسنی در ایران استفاده می شود که کارآزمایی بالینی موفق داشته و عارضه ای نداشته باشد و با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار گیرد. تولید واکسن بومی نیز با همکاری شرکت های کشورهای پیشرفته در ایران انجام می شود، فقط هم چین و روسیه نیست. گرچه مرگ ۲۹۰ عزیز در این سرزمین و خانواده داغدار آنها برای ما مصیبت بزرگی است و امیدواریم حتی یک مرگ برای این بیماری در کشور نداشته باشیم. مینو محرز، محقق اصلی پروژه تولید واکسن کرونای ایرانی:. ایمنی این واکسن در بخش حیوانی خوب بوده است و بالای ۷۰ درصد ایمنی داشته است.

داوطلبان باید بین ۱۸ تا ۵۰ سال بوده، سالم باشند، بیماری خاصی نداشته باشند، قبلا به کرونا مبتلا نشده باشند و تست کووید-۱۹  آنها هم منفی باشد. مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد: از ۱۴ آبان ماه و شروع محدودیتهای کرونایی تاکنون ۴۴۲ واحد صنفی در این شهر به دلیل خودداری از تعطیلی و اجرا نکردن مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، مهر و موم شدند. استاندار تهران درباره فعالیت بازار بزرگ تهران و پاساژ علاءالدین گفت: این اماکن نیز به دلیل قرار گرفتن در گروه دو مجاز به فعالیت خواهند بود.

از دیروز تا امروز ۱۴ آذر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳ هزار و ۳۴۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۹۹۶ نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۱۶ هزار و ۸۳۵ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۴۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۴۹ هزار و ۶۹۵ نفر رسید. رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته مرگ هیچ بیمار کرونایی در خوزستان ثبت نشد.

وضعیت «زرد»:. وضعیت «نارنجی»:. وضعیت «قرمز»:. فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران: از هفته آینده در مشاغل اضطراری تصمیم بر حضور دو سوم کارکنان و در سایر بخش ها و اداره جات دولتی، غیردولتی و خصوصی حضور ۵۰ درصد کارکنان خواهد بود. در هفته آینده حضور یک سوم و یک دوم کارکنان در ادارات و نیز تعطیلی گروههای ۳ و ۴، آموزشگاه ها و نماز جماعت در تهران ادامه خواهد داشت. طبق اعلام معاون وزیر کشور محدودیت های تردد شبانه خودروها و خروجی و ورودی های شهر تا پایان هفته آینده ادامه خواهد داشت. زالی، فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران :.

اولین نمونه رسمی ورود کرونا به ایران ۳ماه بعد از شناسایی نخستین بیمار در چین، در بیمارستانی در قم ثبت شد. در ۹ استان خراسان شمالی، لرستان، کرمان، البرز، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، مرکزی، خوزستان و بوشهر روند ثبات با تغییرات مختصر نزولی مشاهده شد. در پنج استان خراسان جنوبی، اردبیل، تهران، گلستان و قزوین روند صعودی یا شروع پیک جدید مشاهده شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان: سرپرست شهرداری الیگودرز به دلیل برگزاری و شرکت در مراسم ترحیم یکی از بستگانش برخلاف مصوبات ستاد مقابله با کرونا، عزل شد. پیام طبرسی افزود: کماکان بیمارستان مسیح دانشوری پُر است. رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان، از لغو نماز فردا در سراسر استان خبر داد و گفت: نماینده ولی فقیه در استان گیلان از طریق پیام جمعه با مردم صحبت می کند. لباس های تاناکورایی عامل بسیار مهمی برای انتقال ویروس کرونا و حتی دیگر بیماری های عفونی هستند. لباس های آلوده به ویروس کرونا در شرایط های متفاوت ممکن است ۲۴ تا ۴۸ ساعت سبب انتقال ویروس کرونا به دیگران باشند.

امیدواریم تا آخر بهمن ماه با اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی حداقل ۴۰ درصد موارد مرگ و میر و ۵۰ درصد موارد بستری کرونا را کاهش دهیم. سخنگوی ستاد مقابله با کرونا: پیشنهاد شناور شدن ساعات کار کارمندان هم در دستور کار است. اگر ساعت کار کارمندان در ادارات نیز شناور شود در این صورت عده ای از کارکنان ساعت 8 تا 14 و عده ای نیز مثلا از ساعت 10 تا 15 در  ادارات حضور خواهند یافت.

مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان در واکنش به اظهارات فردی مبنی بر برداشت اعضای بیماران کرونا برای اهدای عضو گفت:. این اظهارات فقط حرف یک فرد بیمار است. باشد که پروردگار مهربان، در آسایش به رویمان گشاید و سختی اندوهمان را در هم شکند. آمین یا رب العالمین. ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت با اشاره به اهمیت انجام تست برای قطع زنجیره ویروس کرونا گفت: به ازای هر فوتی کرونا ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر مبتلا هستند. اما هیچ کشوری در دنیا نیست که بتواند همه موارد مثبت را کشف کند.

وی بیان کرد: در جلسه امروز شنبه گزارشی در زمینه ۴۳ شهر که قبلا محدودیت اجرا شده بود نیز ارائه شد. وضعیت ۴۱ شهر در روند نزولی است و دو شهر دیگر به زمان نیاز دارند.

جمعیت مشمول این طرح بالغ بر ۵۳ میلیون نفر است. به طور کلی ۷۹ میلیون نفر جمعیت در وضعیت هشدار سه و دو و یک قرار دارند.

#سرمرغ Photos,Videos,Stories - Hashtag |

رییسی بیان کرد: همه باید دست به دست هم داده و این موضوع را جدی بگیریم تا خیلی سریع بر این وضعیت که در سطح کشور داریم فائق شویم. اگر ما نتوانیم زنجیره را قطع کنیم و روند کنونی ادامه پیدا کند متاسفانه باید بگویم شاید تلفات ما در آذر و دی ماه به هزار الی ۱۲۰۰ نفر برسد. مدیرکل بهزیستی استان تهران: حدود ۹۰۰ مهدکودک در این استان تحت پوشش و نظارت این نهاد است که بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا از فردا اول آذر تعطیل می شود.

رئیس کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا:. ورود وسایل نقلیه شخصی با پلاک تهران به هر یک از شهرهای ایران جریمه دارد، هر ۲۴ ساعت، یک میلیون تومان. تردد به شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار تومان شهرهای قرمز یک میلیون تومان جریمه در هر ۲۴ ساعت دارد. مردم به اندازه کافی نسبت به عوارض و آسیبهای ویروس کرونا توجیه نشده و درک درستی از خطرات آن ندارند.

اعمال محدودیت در اکثر موارد اثرات کوتاه مدت داشته و سبب قطع زنجیره انتقال بیماری در آن زمان محدود می شود و برای ادامه این روند، مردم باید خطر کرونا را به درستی درک و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند. علاوه بر اینکه مردم در تصمیم گیری ها باید شریک باشند، با استدلال های علمی می توان آنان را قانع کرد. در این صورت اغلب مردم نسبت به پروتکل های بهداشتی پایبند خواهند بود و به شکستن زنجیره انتقال کمک موثر خواهند کرد.

جامعه خبری تحلیلی الف

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در گفتگو با مهر: به هیچ وجه قصد تعطیلی مجموعه های ورزشی را از اول آذرماه نداریم. اردوها در حال برگزاری است و مجموعه ورزشی مخصوصاً آزادی تهران را تعطیل نخواهیم کرد. در مورد دورکاری نیز دو دسته ادارات استانی و ملی داریم که هدف این است که حجم تردد و حضور کارکنان به حداقل برسد و میزان مراجعات نیز کاهش پیدا کند، بنابراین اگر در دستگاهی مبنای حضوری حداکثر یک سوم مطرح شود، باید خدمات ضروری ارائه شود.

با مصوبه جدید ملی ستاد کرونا، تمام اماکن ورزشی مشهد تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

وضعیت عجیب و نگران کننده در آبادان

با توجه به مصوبه جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا و تشدید محدودیت ها برای کنترل این بیماری، از روز شنبه اول آذر ورزشگاه آزادی به مدت ۲ هفته تعطیل شد. واکسن ایرانی در مرحله آزمایش انسانی است و امیدواریم بتوانیم با تولید آن به زودی از بحران کرونا عبور کنیم. به گفته دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی، طبق این بخشنامه کارکنان بانکها در شهرهای وضعیت «زرد» با ۱۰۰ درصد پرسنل، در شهرهای وضعیت «نارنجی» با دو سوم پرسنل و در شهرهای وضعیت «قرمز» نیز با حضور ۵۰ درصد کارکنان فعالیت خواهند داشت.

استاندار خوزستان: شهرهای ما نارنجی یا زرد هستند اما اعمال محدودیت ها را فعلا در اهواز و کارون خواهیم داشت. معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه ای از افزایش ساعت کاری خطوط مترو و اتوبوس تا ساعت ٢٢ از روز شنبه اول آذر ماه سال ١٣٩٩ خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:. در این طرح، وضعیت شهرهای کل کشور به سه دسته زرد، نارنجی و قرمز تقسیم  شده است.


  1. سایت دوست یابی شهر مرندایران?
  2. راهنمای دوست یابی در ایرانشهرایران.
  3. بهترین وب سایت دوست یابی در شاهرودایران;
  4. دوستیابی آنلاین رایگان در مسجد سلیمانایران!
  5. بیش از 50 دوست یابی در بوکانایران;
  6. جدیدترین خبرهای «جاده پلدختر خرم آباد» - خبربان.
  7. اهنگ کلیپ سیاه سفید?

شاخص تعيين وضعيت شهرها در این طرح متمرکز برتعداد بستري با تست PCR مثبت روزانه است درسه دسته ذیل است؛. ضمانت اجراء پیش بینی شده در این طرح، شامل تذكر كتبي، انفصال از خدمت كاركنان و مديران دولتی، پلمپ ، جریمه نقدی و مراکز تولید، نگهداری، توزیع و  فروش محصولات غذایی و خدمات وابسته؛. مراکز بهداشتی، درمانی، امدادی، اورژانس و تامین آمبولانس دولتی و خصوصی؛. ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در استان تهران آماده رسیدگی به شکایات و گزارش های مردمی شهروندان استان تهران در رابطه با تخلفات بهداشتی از طریق واتساپ است.

موضوع محدودیت ها و ترددها دو نوع است. شهرهایی که قرمز هستند ترددهای درون شهری و بیرون شهری دارند. مثلا فردی در تهران ساکن است و پلاک بومی هم دارد اما در شهر دیگر کارخانه دارد ، اگر این فرد وارد شهر نشود مشمول جریمه نمی شود اما اگر به شهر دیگر وارد شد جریمه می شود. هر شهر محدودیت های خودش را دارد. خروج از شهرها جریمه ندارد اما اگر فردی به شهر دیگر وارد شد جریمه می شود. اگر فردی از شهر نارنجی وارد هر شهری شد ۵۰۰ هزار تومان و از شهر قرمز ۱ میلیون تومان جریمه می شود. رییسی ادامه داد: مراکز مذهبی و فرهنگی برای دو هفته تعطیل هستند و نماز جماعت و نماز جمعه در این مدت برگزار نخواهد شد.

در چهارماه اول سال، ۲۰۰ هزار ازدواج و ۳۵ هزار طلاق ثبت شده؛ این در حالی است که آمار مدت مشابه سال قبل ۱۶۷ هزار ازدواج و ۳۷ هزار طلاق بود. دستور رئیس جمهور برای بررسی و گزارش نحوه کمک مالی و معیشتی به اقشار آسیب پذیر. دولت ناچار است مطابق نظر کارشناسان، با تعطیلی فراگیر، مانع پیشروی ویروس مخرب کرونا شود.