اتصال مجردها در قمایران

دختران یتیم شده به واسطه جنگ هم با مردان متاهل ازدواج می کردند برای اینکه دچار بحران اقتصادی نشوند. این از باب ضرورت بود». فیاض در واکنش به عده ای که بالا بودن آمار دختران و زنان مجرد را بهانه ترویج چندهمسری کرده اند، گفت: « در ایران به خاطر مسائل اقتصادی و فاصله سنی ازدواج حدود سه، چهار میلیون مجرد داریم اما چندهمسری راه مقابله با آن نیست.

یک وقتی همین آقای قرائتی از ازدواج موقت می گفت. دیدند نتوانستند حالا می گویند چند همسری! آقایان پولدار هم که می خواهند جو ایجاد کنند تا خودشان زن بگیرند آن هم دختران جوان. حتی اما خمینی وقتی پدرهمسرش یعنی آقای صوفی زن دوم گرفت و زن اول ول کرد که برود امام از زن اول طرفداری کرد. پس ما چندهمسری نداریم.

22 میلیون جوان مجرد در ایران و چاره اندیشی

اگر بحران جنسی ایجاد شود هم می توان با ازدواج موقت حل کرد اما این که پولدارها و میلیاردهای قم می خواهند برای خود فضای چندهمسری ایجاد کنند و فیلشان یاد هندوستان کرده، بحث دیگری است. شرط اول ازدواج خانه داشتن است. این رویه زمینه ساز اشاعه فحشا در جامعه است. چند شب قبل ماشین خود من در قم خراب شد و دیدم که فاحشه با چارد و مقعنه و حجاب کامل به ماشین چسبیده بود. وقتی در زمان ناصرالدین شاه چندهمسری افراطی ایجاد شد هم دیده شد که زنان همسران با خارج از دربار رابطه داشتند.

Internship

این هم همان قصه است. منبع مطلب ؟ اینکه شما مطلبی رو از یک سایت کپی بکنید و انرا بصورت «بالابلاگ» ارسال کنید غیر قانونی است ، بالابلاگ باید مطلب تولید شده خودتان باشد ، ارسال مطالب از سایتها فقط به صورت «لینک » از سایت مربوطه قابل قبول است ، در غیر انصورت تخلف از قوانین بالاترین محسوب خواهد شد ،در صورت تکرار لینک حذف و دسترسی شمل مسدود خواهد شد ،،،. اگر کسی می خواهد دخل و تصرفی در نوشته ای بکند، ایرادی ندارد به شرط آنکه منبع اصلی نوشته را ذکر کند. با مطلب که نمی توانی مخالف باشی. چون بالاخره یه اصول گرا این رو گفته. اما مخالفت با عکس! ای بیچاره! در آینه خودت رو می بینی.

اصولگرا اصلاح طلب سیخی چنده!!!

راهنمای اتصال به اینترنت خوابگاهها

مهم رفتار سخنان و افکاره تمام ابن مطلب هم چرته و برا همین کاری باهاش ندارم! بحث عکس هم اینه که این دختران نشان داده شده در عکس چه ارتباطی با مطلب دارند ؟؟ زن دوم اند ؟ چی اند؟ واقعا این قدر سخته درک سوال من؟ یا قضیه خواب و خود به خواب زده است؟؟؟ یا بحث کوبیدن غیرمستقیم حجابه؟؟؟ بهترین کار بود الان ج.

اکشها اخوندها و فاحشه ها به هم نزدیک شده اند و دور هم جمعشون جمعه. اصلا تو صحن حضرت هم چند تا تخت بگذارند که قیمت اجاره خونه هم بیاد پایین. صحن حضرت بهترین جا برای همین کارها است. استان آذربایجان غربی. استان بوشهر. استان چهار محال و بختیاری. استان خراسان جنوبی.

استان خراسان رضوی. استان خراسان شمالی. استان خوزستان. استان زنجان.

استان سمنان. استان سیستان و بلوچستان. استان فارس.

See why UserTesting is trusted by the world’s most innovative brands

استان قزوین. استان قم. استان کردستان. استان کرمان. استان کرمانشاه.

سیاست های اشتباه عامل تشدید کننده تجرد قطعی است - ایرنا

استان کهگیلویه و بویراحمد. استان گلستان. استان گیلان.

گوسفند در بین گرگ ها جلد دوم (فیلم ویژه ای رسمی)

استان لرستان. استان مازندران. استان مرکزی. استان هرمزگان. استان همدان. استان یزد. ورود به حساب کاربری. شماره موبایل خود را وارد کنید.