اتصال به وب سایت ها گارچاکایران

در تمامی سرویس های میزبانی ایران هاست از طریق آدرس cp. yourdomainname   به جای yourdomainname باید نام دامین خود را وارد نمایید.

تغییر اجازه‌های سایت

می توانید به کنترل پنل هاست خود متصل شوید. در صورتیکه از طریق آدرس فوق به دلیل ست نشدن NS ها برروی دامین قادر به دسترسی به کنترل پنل خود نمی باشید، میتوانید از   آدرس wsp. com برای سرویس های کانادا،   و آدرس ircp. com   برای سرویس های میزبانی داخل ایران و آدرس solidcp. com جهت اتصال به کنترل پنل خود استفاده نمایید. را دارید از مطالعه بخش های 2 و 3 این مقاله صرف نظر نموده و به لینک ذیل مراجعه فرمایید :.

Continue Reading

پس از اتصال به کنترل پنل باید نسبت به ساخت اکانت FTP اقدام نموده تا با استفاده از آن بتوانید به FTP وب سایت خود متصل شده و فایل های مورد نظرتان را آپلود نمایید. و در صورتی که از  سرویس های و  میزبانی داخل ایران و کانادا  و کنترل پنل WSP استفاده می کنید، جهت مشاهده راهنمای ساخت اکانت FTP به لینک زیر مراجعه نمایید. قابل ذکر است که در سرویس های و  میزبانی داخل ایران وکانادا می توانید با استفاده از قابلیت File manager بدون ساختن اکانت FTP  هم نسبت به آپلود فایل های مورد نظر اقدام نمایید.

جهت مشاهده چگونگی انجام این کار به آدرس زیر مراجعه نمایید. پس از ساخت اکانت FTP می توانید با استفاده از نرم افزارهای کلاینت FTP   مانند FileZilla ، CuteFTP یا وب سایت هایی مانند net2ftp.

تجهیزات بازیافت ساخت و ساز

com به FTP سرور سرویس خود متصل شده و فایل های مورد نظر خود را آپلود نمایید. لطفا دقت نمایید که برای استفاده از FTP یا نرم افزارهای FTP باید پورت 21 کامپیوتر یا شبکه محلی شما باز باشد، در غیر این صورت امکان برقراری ارتباط با سرور از طریق نرم افزار های مذکور امکان پذیر نمی باشد لذا  می توانید از وب سایت Net2ftp به عنوان جایگزین برای انجام این کار استفاده کنید.

راهنمای تصویری چگونگی استفاده از هریک از نرم افزارهای FileZilla ، CuteFTP و وب سایت Net2ftp. com در لینک های زیر موجود می باشد :. توجه فرمایید که فایل های شما حتما باید در داخل پوشه wwwroot واقع در پوشه ای با نام دامین شما قرار گیرند در غیر این صورت وب سایت شما لود نخواهد شد.

در صورتیکه وب سایت شما دارای دیتابیس می باشد، می توانید از این مرحله را مطالعه فرمایید، در این غیر این صورت به مرحله بعدی مراجعه فرمایید. پس از آپلود فایل های خود از روش های مذکور، در صورتی که وب سایت شما برای ذخیره اطلاعات خود از یکی از دیتابیس های MySQL یا MSSQL استفاده می کند، باید ابتدا از دیتابیس مربوطه در سیستم لوکال خود بک آپ گرفته و فایل آن را به زیپ تبدیل نمایید. سپس از طریق روش های زیر باید یک دیتابیس در سرویس میزبانی خود بر روی سرور ایجاد کرده و فایل بک آپ از قبل تهیه شده خود را بر روی آن ریستور نمایید.

رای مشاهده نحوه ساخت دیتابیس و حساب کاربری آن در سرویس های و  میزبانی داخل ایران وکانادا  به لینک های زیر مراجعه نمایید. پس از ایجاد دیتابیس و حساب کاربری مربوطه باید با توجه به نوع دیتابیس خود وارد Sqladmin یا PHPMyadmin شده و بک آپ از قبل تهیه شده خود را بر روی آن ریستور نمایید.


 • فقط ناهار قدمت نزدیک است شهریارایران!
 • بهترین وب سایت های همسریابی نزدیک کائمشهرایران.
 • صوتی و تصویری.
 • دوست یابی رایگان در نزدیکی رشتایران!
 • «قارچ جادویی»؛ مخدر توهم زا;
 • قدمت اینترنتی نزدیک است زنجانایران.

جهت مشاهده نحوه ریستور نمودن هر یک از دیتابیس های مربوطه به لینک های زیر مراجعه نمایید :. پس از ریستور نمودن بک آپ دیتابیس خود بر روی دیتابیس موجود در دیتابیس سرور ایران هاست باید تنظیمات ارتباطی وب سایت با دیتابیس را از طریق Connection String مربوطه انجام دهید.

تغییر تنظیمات همه سایت‌ها

توجه فرمایید که آدرس سرور دیتابیس در Connection string هیچ گاه نباید بر روی localhost قرار گیرد و به جای آن باید آدرس IP سرور دیتابیس خود را قرار دهید. جهت مشاهده چگونگی یافتن آدرس IP دیتابیس سرور در هریک از سرویس ها به لینک های زیر مراجعه نمایید:. سرویس های و  میزبانی داخل ایران وکانادا    :. پس از آپلود فایل ها و ریستور نمودن دیتابیس بر روی سرور باید تنظیمات مربوط به وب سایت خود را انجام دهید.

تنظیماتی مانند تعیین نمودن اولیت فایل های اجرایی در زمان لود شدن سایت، نسخه مورد استفاده دات نت یا PHP در وب سایت از طریق قسمت Website setting قابل دسترسی می باشند. و جهت مشاهده چگونگی تنظیم قابلیت های فوق در سرویس های و  میزبانی داخل ایران وکانادا  به لینک های زیر مراجعه نمایید :.


 • افتراق انگل‌های شایع از آرتیفکت‌ها در آزمایشگاه انگل‌شناسی - مجله میکروب شناسی پزشکی ایران.
 • اسکن دوستیابی خصوصی بوشهرایران.
 • دوستیابی آنلاین رایگان در انزلیایران?
 • خدمات همسریابی bbw در ایرانشهرایران!
 • بهترین برنامه های اتصال در ارومیهایران?
 • سایت های همسریابی آنلاین مردان نزدیک مخشهرایران.

در تمامی سرویس های میزبانی ایران هاست می توانید از سرویس ایمیل با نام دامین خود استفاده نمایید. همچنین می توانید ایمیل اکانت های مورد نظر خود را ساخته و نسبت به ارسال و دریافت ایمیل ها از طریق Webmail یا نرم افزارهای کلاینت ایمیل مانند Outlook ، اقدام نمایید. در ابتدا باید اکانت های ایمیل مورد نظر خود را به نام های دلخواه در کنترل پنل میزبانی خود ایجاد نمایید.

ثبت سایت در الکسا

برای مشاهده چگونگی این کار در هریک از سرویس های ،  و  به لینک های زیر مراجعه فرمایید. برای مشاهده چگونگی ایجاد ایمیل اکانت در سرویس های میزبانی داخلی ایران نیز می توانید به لینک راهنمای سرویس های کانادا مراجعه فرمایید. پس از ساخت ایمیل اکانت های مورد نظر از روش های فوق الذکر برای وارد شدن به میل باکس هریک از آن ها جهت چک کردن ایمیل های دریافتی و ارسال ایمیل ها می توانید به آدرس mail.

yourdomainname به جای yourdomainname باید نام دامین خود را وارد نمایید. از طریق این آدرس به صفحه ورود به میل باکس مربوطه وارد خواهید شد. اکنون برای ورود به هریک از اکانت های خود باید نام کاربری و رمز عبور تعریف شده را وارد نمایید. همچنین از طریق آدرس های زیر می توانید، راهنمای چگونگی ارسال و دریافت ایمیل ها را از طریق میل باکس Smarter Mail مطالعه فرمایید:. قابل ذکر است، در صورتیکه قصد ارسال ایمیل های خود را به زبان فارسی دارید، باید تنظیمات مشروح در لینک زیر را از ابتدا انجام دهید، در غیر این صورت تمامی کاراکترهای ایمیل شما که به زبان فارسی ارسال شده اند، در میل باکس گیرنده به صورت علامت سوال دیده خواهند شد.

نرم افزار Smarter Mail دارای تنظیمات و قابلیت های پرکاربرد و زیادی مانند امکان تنظیم Auto Responder یا پاسخگویی خودکار برای ایمیل ها، امکان انتقال یا Forward ایمیل ها، امکان تنظیم Signature یا امضای الکترونیکی، قابلیت فیلتر کردن ایمیل ها Content Filtering و می باشد. جهت مشاهده راهنمای هریک از قابلیت های مذکور می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

جهت سهولت در  بررسی و مدیریت ایمیل های خود، می توانید از نرم افزارهای کلاینت ایمیل مانند نسخه های و نرم افزار Outlook استفاده نمایید. برای اینکار باید ابتدا اکانت ایمیل مربوطه خود را بر روی این نرم افزارها تنظیم نمایید. برای مشاهده چگونگی انجام تنظیمات نسخه های مختلف Outlook ، لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید. Trouble logging in? Simply enter your email address OR username in order to reset your password. For faster and more reliable delivery, add Info iranhost. com to your trusted senders list in your email software.

English English English Persian فارسى. راهنمای قدم به قدم ایجاد یک وب سایت FAQ سوالات متداول. مقدمه : این مقاله راهنمایی جامع از مراحل لازم جهت راه اندازی یک وب سایت از ابتدایی ترین نقطه یعنی تنظیم NS ها بر روی دامین تا آپلود فایل ها، ایجاد دیتابیس و انجام سایر تنظیمات تخصصی و فنی را ارایه میدهد. فهرست مطالب موجود در این مقاله به شرح ذیل می باشد : -           نحوه اتصال دامین به سرویس میزبانی -           آپلود فایل های وب سایت -           ساخت دیتابیس -           تنظیمات وب سایت -           ایجاد ایمیل اکانت و تنظیمات outlook     1 — نحوه اتصال دامین به سرویس میزبانی      مفهوم NS و نحوه تنظیم آن بر روی دامین اولین قدم برای راه اندازی یک وب سایت، انتخاب نامی مناسب برای آن است.

ب- در صورتیکه دامین شما در ایران هاست ثبت نشده است به موارد ذیل  توجه فرمایید: -           چنانچه دسترسی های لازم جهت تغییر DNS را دارید، لطفا متناسب با سرویس تهیه شده DNS های دامین خود را تغییر دهید. آدرس DNS ها جهت تنظیم شدن دامنه روی  سرویس های ایران هاست : سرویس های میزبانی کانادا : Ns com Ns com سرویس های میزبانی داخل ایران : Irns1.

com Irns2. com   2 — آپلود فایل های وب سایت پس از تهیه سرویس میزبانی و دامین، اینک باید با  اتصال به کنترل پنل میزبانی، نسبت به آپلود و بار گذاری فایل های وب سایت خود بر روی سرور اقدام نمایید. aspx   پس از اتصال به کنترل پنل باید نسبت به ساخت اکانت FTP اقدام نموده تا با استفاده از آن بتوانید به FTP وب سایت خود متصل شده و فایل های مورد نظرتان را آپلود نمایید.

aspx قابل ذکر است که در سرویس های و  میزبانی داخل ایران وکانادا می توانید با استفاده از قابلیت File manager بدون ساختن اکانت FTP  هم نسبت به آپلود فایل های مورد نظر اقدام نمایید. aspx   پس از ساخت اکانت FTP می توانید با استفاده از نرم افزارهای کلاینت FTP   مانند FileZilla ، CuteFTP یا وب سایت هایی مانند net2ftp. aspx توجه فرمایید که فایل های شما حتما باید در داخل پوشه wwwroot واقع در پوشه ای با نام دامین شما قرار گیرند در غیر این صورت وب سایت شما لود نخواهد شد. بسیار عالی بود 3.

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. kilid search. تحریریه کیلید مهر ۷, ۱۳۹۹. محله مینی سیتی تهران با آب و هوایی خوب و عالی. تحریریه کیلید شهریور ۳۱, ۱۳۹۹. محله یافت آباد بورس مبل و مبلمان. تحریریه کیلید شهریور ۲۵, ۱۳۹۹. تحریریه کیلید شهریور ۱۵, ۱۳۹۹. محله جهاد با دسترسی مناسب.