بهترین برنامه های دوستیابی آنلاین در سننگایران

در حال حاضر اینستاگرام پس از تلگرام، دومین شبکه اجتماعی محبوب در ایران است. بهنوش بختیاری با ۵. یک خواننده زیرزمینی به نام امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو با ۴ میلیون فالوور در رتبه بعدی قرار دارد. اوج فراگیری فیس بوک در ایران، سال ۱۳۹۰ بود که تعداد ۱۷ میلیون کاربر ایرانی در آن عضو بودند. توییتر از دو سال پیش، امکان ارسال پیام مستقیم را از ۱۴۰ حرف به هزار و ۱۰۰ افزایش داد اما این امر نیز خیلی بر روی مخاطبان ایرانی تاثیر نگذاشت و همچنان استفاده از توییتر در ایران، بیشتر مختص به افراد سیاسی و خبرنگاران است. لاین Line اپلیکیشنی است که علاوه بر ارسال و دریافت پیام، امکان تماس تلفنی را نیز در اختیار کاربران خود قرار داد.

نوشتن مطالب و انتشار پست و عکس مانند فیس بوک موجب شد تا این اپ مورد توجه بسیاری از کاربران ایرانی قرار بگیرد. حضور فعال ۴۳۰ میلیون کاربر و ارسال متوسط ۵۴ میلیارد پیام کوتاه به صورت روزانه باعث شد تا مارک زاکربرگ مالک فیس بوک در سال ۲۰۱۴ این اپلیکیشن نوپا و پردرآمد را خریداری کند. ورود واتس اپ به ایران با سر و صداهای زیادی همراه بود و مسئولان قضایی کشورمان خواستار فیلتر شدن آن شدند اما مسئولان وزارت ارتباطات در مقابل فشارها مقاومت کردند.

این كارشناس آموزشی یادآور شد: پس سیر مهارت دوست یابی باید از سنی باشد كه كودك مفهوم روابط اجتماعی را درك می كند و متوجه می شود اگر با دیگری همدلی كند دوست می شوند. اوحدی درباره نقش اولیای خانه و مدرسه و همسالان در دوستیابی دانش آموزان كه باید به آن دقت و توجه ویژه كرد هم اظهار داشت: دخالت والدین در فرایند دوست یابی به بیان ملاك انتخاب یك دوست خوب بسنده می شود و باید از اجبار در انتخاب یك فرد مشخص و ملاك های پیش ساخته بپرهیزند.

اما نقش معلمان در این جا پررنگ تر است چرا كه حرف شنوی دانش آموزان از اولیای مدرسه بیش از والدین است، موضوعی كه اوحدی بر آن تاكید كرد و گفت: در كتاب ها مطالعات اجتماعی تا پایه ششم ابتدایی بحث دوست یابی مطرح و مهارت نه گفتن آموزش داده می شود اما این كفایت نمی كند و مهارت دوست یابی باید به صورت شفاهی هم مطرح شود.

وی افزود: در این میان، گروه همسالان به دلیل این كه در میان آنان نصیحت كمرنگ است و مقایسه وجود ندارد تاثیرگذارتر هستند.

برنامه دوست یابی چیست ؟

پس همسالان هم می توانند خلاقیت و ابتكار و تجربه را به بچه ها بیاموزند و هم بدآموزی را. وی یكی از وظایف پدر و مادر را مراقبت و دقت در رابطه های دوستانه فرزندانشان عنوان كرد و افزود: والدین در عین حال كه باید به انتخاب فرزند احترام بگذارند، لازم است دوستان او را به خانه دعوت كنند تا با آنها و والدین آنها آشنا شوند.

به هر حال مهم ترین مساله این است كه به فرزند نشان دهند چگونه می تواند هم دوست خوبی باشد و هم دوست مناسب پیدا كند. كیهان نیا در توصیه به والدین، یكی از راه های انتخاب دوست مناسب را 'خرد كردن' اوقات فراغت نوجوانان در مكان های فرهنگی و هنری و ورزشی عنوان و خاطرنشان كرد: دانش آموزان، اگر به محیط های ورزشی یا هنری مانند عكاسی، نقاشی، سفالگری و غیره فرستاده شوند خودبه خود به واسطه افزایش آگاهی دوستانی را می یابند كه هم سطح و هم سلیقه و هم فكر خودشان هستند و در نتیجه خطری كه ما فكر می كنیم جامعه یا دوستان ناباب به بچه ها انتقال می كنند كاهش می یابد.

وی اضافه كرد: باید با زبانی نرم به دانش آموزان آموخت كه دوستان خوب می توانند تجربه، آگاهی و مهارت بیشتری به ما بدهند. مجموعه ای جوان و حرفه ای که دغدغه آموزش و توانمند سازی انسان هارو داره همه چی مرتب بود و برای هر قدم برنامه ریزی دقیقی داشتن،همه ی سوالای مارو از قبل میدونستن و برای همه چی پاسخ مناسب داشتن و چقدر عمل کردن به قول و قراری که میزاشتن براشون مهم بود،خوشحال بودم که مرحله به مرحله قراره با مهارت های حوزه دیجیتالی آشنا بشم در این ترم به قدری فعالیت و تمرین برایمان پیش بینی شده بود که اجازه میداد ابعاد مختلف هر حوزه را کمی لمس کنیم تا بهتر مهارت دلخواه خودمون رو پیدا کنیم حالا که ترم یک من تموم شده میتونم ادعا کنم چقدر اطلاعات مفیدی کسب کردم و با علاقه و شناختی که از توانی های خودم بدست آوردم با قدم های محکم تر مسیر رشدآموزی خودمو در کالج رشدانا ادامه بدم و وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ بشم یادتون باشه همه در این مجموعه پر انرژی و عاشق فعالیت و یادگیری هستند و این انرژی مثبت رو به شما میدن تا با قدرت مسیرتون رو پیدا کنین پس نگرانی بابت هیچ چیز نداشته باشید،فقط به هدفتون فکر کنید و به مسیرتون ادامه بدین.

بعنوان یکی از رشدآموز های دوره ۱۹ واقعا خوشحالم که رشدانا رو پیدا کردم. سلام ، من همیشه یکی از برنامه ها و آرزوهام یادگیری حوزه ای تخصصی از مباحث دیجیتال مارکتینگ بود و درست تو برهه ای از زندگیم که در به در دنبال جایی بودم بتونم یک چیزی یاد بگیرم یا خودمو وصل کنم به گروهی که با کارورزی براشون تجربه کسب کنم. به طرز معجزه آسا و خیلی باور نکردنی خدا رشدانا رو تو مسیر زندگی من قرار داد، هنوز باورش سخته برام که چقدر خوش شانس بودم و چقدر خدا دوسم داشت که دقیقا همون چیزی که دنبالش بودم سر راهم گذاشت و میدونم که این مسیر و این دوره تازه شروعی بود برای قدم گذاشتن تو فصل جدیدی از تجربه های تازه من.

امیدوارم که با کمک رشدانا نقطه عطف زندگیم رقم بخوره و بتونم برای الباقی سال های عمرم هدفمند تر، حرفه ای تر و با تلاش بیشتری قدم بردارم. مرسی که هستی رشدانا 🙂.

چت تصویری سریع و دوستیابی راحت با مینی چت

حضور در رشدانا تجربه نویی برای من بود و تاسف می خورم کاش 10 سال پیش همچین فرصتی فراهم می شد، هر چند ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازست، روی هم رفته میشه گفت رشدانا به دانش اندکم اضافه کرد. با رشدانا کارگروهی قوی میشه و دیدگاهت عوض میشه و جسارتت بیشتر میشه و ….. واقعا امیدوارم همه افراد یکبار تو زندگیشون رشدانا رو تجربه کنن. باسلام من رشدآموز دوره 19 رشدانا هستم. میتونم بگم رشدانا مسیر زندگی من و عوض کرد و من و با دنیای تکنولوژی آشنا کرد.

حس میکنم قبل ورود به این دوره هیچی نمیدونستم و از دنیا عقب بودم ولی الان به هر مسئله با دید جدیدی نگاه میکنم. خوشحالم که وارد این دوره شدم و تونستم مسیر خودم و پیدا کنم. درست زمانی با این دوره آشنا شدم که کامل انگیزمو از دست داده بودم و بشدت ناامید بودم ولی الان پرانگیزه و هدفمند به سمت مسیرم حرکت میکنم. رشدانا ازت خیلی ممنونم 🙂. خیلی خیلی از رشدانا راضیم چون شدیدا داره کمکم میکنه که بیام بالا ، کاش زودتر با رشدانا آشنا میشدم حداقل خیلی خیلی زودتر به اینجایی که الان هستم میرسیدم.

رشدانا برای من مثل یک معلم که مجبورم میکنه درس بخونم تا یاد بگیرم. عالی هستین. من نمونه مشابه رشدانا و دوره هاشون رو جایی ندیدم، اینکه یک جمع متخصص از بهترین های این حوزه بدون چشمداشت دارن وقت میذارن و به بهترین شکل آموزش های لازم برای ورود به بازار کار رو در اختیار ما قرار میدن. بسیار منظم و برنامه ریزی شده، پیگیری منتورهای عزیز، آموزش های به روز و کاربردی و مهم تر از همه راهنمایی و جهت دهی دانشجوها به رشته های تخصصی بر اساس توانایی های اون ها و آزمون هایی که ازشون گرفته میشه ویژگی های این مجموعه عزیز هستند.

در نهایت از همه اساتید و عزیزان مجموعه رشدانا تشکر میکنم….

دوست یابی ایرانی

حدود 3 ماهه پیش بود که خیلی دنبال یه جایی بودم که چیزای اولیه و موردنیاز توی فضای دیجیتال رو بهم یاد بده، یا به قولی، تمام مواردی که پیش نیاز کسب و کار و فضا های دیجیتال هست رو بهم معرفی کنه و مسیر های مختلف رو بهم نشون بده و من رو برای برای وارد شدن به این راهنمایی کنه و کمکم کنه که بتونم مسیرم رو پیدا و انتخاب کنم و تو این مسیر پیش برم. دوست داشتم یه همچین فضایی باشه تا بدونم چجوری ایده هام رو باید پیاده سازی بکنم.

اصن باید چیکار بکنم. چه راه هایی هست که من نمیدونم.


 • کارآموزی – استخدام کارآموز و فرصت کارورزی.
 • خرید سنگ شکن موبایل آنلاین.
 • فیلم‌هایی با حال خوب برای دوران قرنطینه؛ چه آثاری ببینیم که اعصابمان را آرام‌تر کند؟.
 • محبوب ترین شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها در ایران.
 • با داشتن محصولات اپل از چه چیزهایی محروم می‌شویم؟ - خبرآنلاین.
 • کار در کویت و ویزای کاری کویت و بررسی شرایط اخذ آن.
 • معرفی +20 اپلیکیشن برتر دوست یابی اندروید و iOS | مجله پخش کالای مرکزی!

دوست داشتم این ها رو بدونم. واقعا لطف خدا بود. البته کل زندگیم لطف خدائه، همه چیم از خدائه و خداروشکر میکنم که مثل همیشه یه همچین وسیله و مسیر قشنگی رو جلوی پام گذاشت. تیم رشدانا هم واقعا عالی بودن. همیشه با خوش رویی و صبر و حوصله و قشنگ مثل یه دوست مارو راهنمایی کرد. دم همشون گرم. بعضیاشون تو این دوره در جایگاه استاد برای ما اومدن و تجربه ارزشمندشونو بهمون دادن. هر کسی برای رسیدن به هدفش باید مسیری رو طی کنه اینکه این مسیر چه قدر درست انتخاب بشه و چه قدر سریعتر شما رو به هدفتون برسونه کاری هست که رشدانا با مسیر های شغلی به شما نشون می ده و یکی از چیز های باحال رشدانا این هست که شما می تونید از مسیر لذت ببرید.

پلتفرم توانمند سازی رشدانا یک مسیر کاملاً حرفه ای هست برای وارد شدن به فضای کسب و کار دیجیتال که مارو منتورینگ میکنه تا بر اساس توانمندیها و علایقمون واررد یک حوزه تخصصی بشیم تا بتوینم کسب و کار خودمون راه بندازیم یا اینکه که بعد از انجام پروژه و کسب امتیاز لازم مارو برای کارآموزی و اشتغال به شرکتهای معتبر و بزرگ معرفی میکنه، به نظر من کالج رشدانا یه فرصت بینظیر هست برای کسایی که میخان از قافله تحول دیجیتال عقب نمونن و برای مسیر شغلی آیندشون سرمایه گذاری کنن، ضمن اینکه رشدانا جزء معدود مجموعه هایی هست که در شرایط پاندمی کوید 19 به صورت کاملاً کارگاهی و پروژه محور در مسیر E.

Learning گام برمی داره….

جون میل روی جرقه های آزادی مقدمه

سلام و درود رشدانا واقعا مثل یه خانوادس برا آدم…من واقعا کیف کردم که همچین گروهی هست و دمتون گرم که هستین … اما تنها مشکلی که من دیدم اینه که چرا تبلیغاتتون اینقد کمه …ینی فقط یه عده خاصی هستن که شما رو میشناسن من خودم توسط یکی از دوستانم که در زمینه کامپیوتر و اینا بود باهاتون آشنا شدم و اصلا هیچی تا قبلش نمیدونستم درباره این دوره ها و تنها مشکلی که میتونم بگم همین عدم معروفیت رشدانا در بین مردم عادیه!

وگرنه که از صفر تا صد دوره ها عالیه و پشیمون نیستم از انتخاب رشدانا… بازم ممنون که هستین! سلام و خسته نباشید خدمت همه عوامل مجموعه رشدانا به شخصه دوره ها و کارگاههای مختلفی شرکت کرده بودم و فکر می کردم رشدانا هم دوره ای هست شبیه سایر برنامه های آموزشی اما وقتی ثبتنام کردم و وارد این مسیر شدم متوجه شدم همه چیز خیلی متفاوته. هیچ برنامه ای نتونسته بود تا به حال منو به این سطح از عملگرایی برسونه و لازم میدونم بگم که بنده فردی کمالگرا هستم و حتی ایراداها و نقص های جزیی کارم همیشه اذیتم میکنن اما در مدتی که توی این برنامه بودم بالاترین سطح رضایت از خودم رو داشتم از این بابت خداروشکر میکنم که با این مجموعه آشنا شدم امیدوارم مسیرتون هرروز روشنتر از روز قبل بشه و در قله های تعالی و کمال ببینمتون.

من رشداموز دوره 19 رشدانا بودم رشدانا باعث میشه با توانایی هات اشنا بشی توی حوضه دیجیتال و با کمک کلی ادم متخصص میتونی این تواناایی های خودتو هدفمند کنی و توی فضای مجازی کسب درامد کنی. بهترین دوره ای که میتونید هدف و مسیر اینده تون رو مشخص کنید و کلی اطلاعات مفید و کار امد بدست بیارید …. سلام من توسط یکی از دوستام با برنامه آشنا شدم و با اینکه اطلاعاتم در این زمینه نسبتا بالا بود باز هم کارگاهی نبود که توش چیز جدیدی یاد نگیرم نکته مهم در ارتباط با این کارگاه ها این بود که بسیاری از مدرسین بر اساس یک طرح درس کار نمی کردن و در واقع درس نمیدادن بلکه در مورد تجربیاتی که طی چندین سال کار حرفه ای به دست آورده بودن حرف می زدن که به مراتب بهتر از درس دادن بود.

ممنون از رشدانا. با سلام. اول از همه تشکرمیکنم از گروه رشدانا و دوستانی که منو معرفی کردن. واقعا مفید بود برا کسی مث من که از صفر شروع کرده بودم. ممنونم …. سلام در کل میتونم بگم که این دوره خاص ترین دوره ی من نسبت به بقیه تجربه های قبلیه من درحوزه های مختلف بود از همه نظر متفاوت و جذاب بود و چیزی که من رو جذب کرد نحوه آشنایی ما با حوزه های مختلف دیجیتال بود که بتونیم با خیال راحت و با اطمینان در پایان ترم1 اون حوزه ای رو که در طول ترم به نتیجه رسیدیم رو انتخاب کنیم ممنون از آقای پورعلی عزیز و کل موسسه رشدانا.

واقعا رشدانا محیط خیلی خوبیه و از وقتی که اومدم رشدانا اتفاقای خوبی برام میافته و انگار یه دوره ی جدیدی از زندگیم آغاز شده مرسی از رشدانا بابت این همه خوب بودن.

فرارو | لیست بهترین فیلم‌های جهان؛ ۵۰ فیلم برتر نتفلیکس

ضمنا هیچ مطلبی در این صفحه وجود ندارد که دلیل رد شدن تعداد بالای درخواست دهندگان کارآموزی در این مجموعه را توضیح دهد. پیشنهاد بنده حقیر اگر قرار است دو نوبت مصاحبه برگزار شود پس چرا این تعداد بالا از رد شدگان در این مجموعه را داریم ؟ در ضمن من بار اولی است که با مجموعه شما آشنا شدم اما آمار اعلامی سایت من را متوجه ابعداد دیگری کرد 😑😓.

سلام تعداد بالای رد شدگان به علت عدم وجود ظرفیت کافی و منابع، برای ارائه خدمات است. تمام تلاش ما افزایش منابع است. در صورت تمایل چنانچه قبلا در یک دوره رد شده اید، می توانید برای دوره های بعدی اقدام کنید.


 • بهترین برنامه های دوست یابی برای اندروید و آیفون (5 عنوان) | تیک تاک تِک;
 • سرعت منطقه قدمت نزدیک است صرفه جوییایران!
 • دبستان نقطه آغاز آموزش مهارت دوست یابی - ایرنا.
 • دوست یابی ایرانی تهران با چه حس دلسوزی از او خواسته بود.
 • دسترسی سریع?
 • سایت های دوستیابی رایگان بندرعباسایران!
 • ایتالیا قدمت در سبزوارایران?

در صورتیکه به راهنمایی نیاز دارید، می توانید با روابط عمومی رشدانا در ارتباط باشید موفق باشید. سلام به همه افرادی که این مطلبو میخونن و تیم پرانرژی و باحال و کاردرست رشدانا🌱 آشنایی با دوره ی رشدانا برای من خیلی اتفاقی بود و چه اتفاق ارزشمند و تاثیرگذاری! مدتی بود تو فکر این بودم که بتونم یک کار جدید انجام بدم یک ارزش خوب برای حل مشکلاتی که اطرافم میبینم پیدا کنم با یک شیوه ی نوین، اما نمیدونستم از کجا شروع کنم اصلا نمیدونستم چه کارهایی میشه انجام بدم که با رشدانا آشنا شدم، دوره ای که گذروندم علاوه بر اینکه منو با دنیای دیجیتال آشناتر کرد باعث شد تو کار تیمی قویتر بشم، توانمندی های خودمو کشف کنم و بدونم رو کدوم نقاط ضعفم باید کار کنم، تو این مسیر تیم رشدانا همیشه همراهمون بودن و مسیر یادگیری رو هموار کردن و البته یک تیم خوب و همراه،امروز که آموزش ها تموم شد متوجه شدم چقدر این دوره رو نگاه و دید من حتی روش انجام کارهام تاثیر مثبتی گذاشته، دوره ی رشدانا نه تنها باعث رشد در زمینه ی کاری و حرفه ایی آدم میشه بلکه قدمهای مهمی تو رشد فکری و شخصیتی و ارتباط اجتماعی آدم میذاره این دوره برای من بی نظیر بود مرسی رشدانایی های عزیز🌱🌹🙏.

رشدانا به من فقط درسِ مهارت های حوزه دیجیتال رو نداده، بلکه به من درس زندگی و کار کردن بصورت تیمی رو آموخت. بهترین دوره ای بود که گذروندم و این آشنایی مدیون آقای پورعلی عزیز هستم. و از ایشون و تیم قوی و عالی رشدانا تشکر میکنم. من به شخصه عاشق یادگیری مطالب جدید و به روز هستم و راضی ام که امروز میتونم از این دوره برای پیشرفت در کارم استفاده کنم 😍🥰و بتونم در این زمینه فعالیت کنم. خیلی این دوره دوست داشتم واقعا با برنامه ریزی و هماهنگ و حرفه ای بودید.

خداقوت با تیم رشدانا و استاد پورعلی 🌱 امیدوارم منم موفق باشم کنار شما و در این راه رشد کنم. یاد گرفتم چجوری باید تیمی کار کنم و با منتورهایی آشنا شدم که یادگیری ما براشون مهم بود. خوشحالم که توی این دوره شرکت کردم. مرسی از همگی. آشنایی با رشدانا و شرکت تو دوره ۱۷ به قطع یکی از بهترین تجربه های امسال من بوده ، تجربه همراهی با یک گروه خیلی عالی و انجام کارهای گروهی و اساتید عالی و کسب اطلاعات خیلی خوب در زمینه های مختلف حوزه تکنولوژی فقط یه گوشه کوچیک از همه اون چیزی که تجربه می کنید ممنون از رشدانا و تیم خیلی عالی ش.

باسلام قبل از این که وارد رشدانا بشم کاملا سردرگم بودم و مسیر درست و مشخصی نداشتم اما از روزی که دوره هفدهم ثبت نام کردم و جزو بورسیه شدگان رشدانا شدم روحیه و انگیزم چند برابر شد و بهتر خودمو شناختم ،توی کارهای تیمی تجربه های زیادی پیدا کردم و همینطور با حوزه های بیشتر آشنا شدم که همشون باعث شد مسیرخودمو مشخص کنم خیلی خوشحالم که شانس شرکت تو این دوره رو داشتم واقعا رشدانا یک تیم حرفه ایه که همه کارها رو برنامه پیش میره ممنون از شما. خداقووووت به همه رشدانایی ها اول از همه بگم که آشنایی با رشدانا یکی از لطفهای خدا به من بوده و ممنون دوستم هستم که منو با این مجموعه آشنا کارد.

من زمانی با رشدانا آشنا شدم که فقط یک مدرک لیسانس مهندسی داشتم و کلی فکر و درگیری برای اینکه مسیر درست چیه و تکلیف من چیه؟ رشدانا دقیقااااا همونجاییه که بهت کمک می کنه بدونی برای چه کاری بهتری و استعدادت چیه و همه دلسوزانه تلاش می کنن برای رشد رشد آموزا. فک می کنم بازم باید از همه شون تشکر کنم و از خدا موفقیت های هر چه بیشتر برای مجموعه امون رشدانا میخام😉. سلام به اهالی خوب رشدانا. روز اولی که رشدانا به من معرفی شد و بهم گفتن که ثبت نام کنم هیچ ایده ای نداشتم که چجوری هست و فک میکردم باید مثل کلاس های دیگه که تا الان گذروندیم یک سری مبحث تئوری رو بشینم و گوش کنم که زیاد هم تاثیری نداره برام.

ولی توی این مسیر خیلی چیزها یاد گرفتم و خیلی محسوس و واقعی توی نگاهم به اینده و توانایی هام تاثیر گذاشته شده. ممنون از تلاش ها و پیگیری هاتون، توی این مسیر واقعا همیشه احساس راحتی کردم. امیدوارم همینجوری موفق و پرقدرت به راهتون ادامه بدید و همینطور من هم توی این مسیر همراهتون باشم.