وب سایت دوستیابی مردان در زنجانایران

این طراحی که در زمان خود بسیار جالب توجه بود، امروزه دیگر چنگی به دل نمی زند.

شرکت طراحی سایت در زنجان

سایت گوگل که در چهار سپتامبر سال راه اندازی شد، ابتدا چنین ظاهر زشت و نچسبی داشت. البته نکته قابل توجه این است که گوگل از همان آغاز تلاش داشته صفحه اول خود را به طور ساده و با گرافیکی نه چندان پیچیده طراحی نماید.

البته این روزها دیگر فیس بوک تنها منحصر به دانشجویان این دانشگاه نیست و میلیاردها کاربر دارد. بد نیست بدانید که چهره گرافیکی سمت راست بنر فیس بوک الهام گرفته از تصویر جوانی آل پاچینو بازیگر مشهور فیلم های هالیوودی است. مای اسپیس که این روزها به حاشیه رانده شده در زمان راه اندازی در سال چنین ظاهری داشت. صفحه اولیه سایت آمازون همیشه شلوغ بوده حتی در دهه 90 نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

طراحی این صفحه حتی با معیارهای زیبایی شناختی آن زمان هم فاجعه بار است. سایت به اشتراک گذاری ویدیوی یوتیوب که در فوریه سال راه اندازی شد و به سرعت محبوب شد نیز چنین ظاهری داشته و حتی امکاناتی برای دوستیابی هم در آن موجود بوده است.

صیغه روزانه

یاهو که در ماه مارس یعنی بیست سال قبل راه اندازی شد، بیشتر شبیه یک دفترچه تلفن آنلاین بود که مقوله های مختلف را مانند یک فهرست راهنما طبقه بندی کرده بود. البته این سایت به تدریج تغییر کرد و بیشتر به یک موتور جستجو شبیه شد. می توانید باور کنید سایت توییتر در ابتدای راه اندازی در سال چنین ظاهر مضحکی داشته است؟ البته کارکرد این سایت طی سال های اخیر تغییر چندانی نداشته است. و این هم صفحه اول سایت AOL در اواسط دهه 90 که درآن زمان در زمینه ارائه خدمات دسترسی به اینترنت از طریق تلفن یا همان dialup بسیار شهرت داشت و البته این روزها به حاشیه رانده شده است.

زن صیغه ای

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست. پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران وب سایت غول های فناوری ۲۰ سال پیش چه شکلی بودند. خبر بد درباره کرونا در تهران. یک گروه در ایران احتیاجی به واکسن کرونا ندارند. خبرهای خوب و امیدوارکننده برای مردم ایران در راه است. تصویری وحشتناک از واژگونی اتوبوس در جاده چالوس.

دوست یابی همجنسگرایان

ازدواج همزمان یک دختر با ۸ مرد! ناراحتی اردوغان از رزمایش هوایی عربستان و یونان ۲۳:۵۴. افزایش ۳۹ درصدی حقوق کارگران در سال ۱۴۰۰ ۲۲:۵۱.

آخرین اخبار «ترین وبسایت» - خبربان

فرهاد مجیدی، دانشگر را در لیست فروش گذاشت ۲۲:۴۰. کنار رفتن سعید محمد از قرارگاه خاتم به خاطر تخلفاتش بود نه انتخابات ۲۱:۵۲. ارسال ایرادات شورای نگهبان درباره لایحه بودجه ۱۴۰۰ به مجلس ۲۱:۴۱. ابتلای ۱۰ نفر به کرونای انگلیسی در کرمان ۲۱:۳۴.


  • دوست‌یابی استان زنجان.
  • شرکت طراحی وب سایت سنادیتا زنجان.
  • سایت های دوستیابی رایگان شهر نجف آبادایران.
  • همسریابی آنلاین داعشی‌ها;
  • شرکت طراحی سایت در زنجان?
  • قدمت اکنون در یزدایران.
  • پربیننـده‌ترین‌هـا?

بازگشایی محور چالوس ۲۰:۴۲. خاطره عجیب مینو محرز: یکی از بیمارانم با مصرف وایتکس مری خود را درب و داغان کرده بود ۲۰:۲۷. پیرزن ۱۱۰ ساله اندیمشکی کرونا را شکست داد ۲۰:۰۹.

سنارایانه یکتا | شرکت طراحی سایت سنادیتا

واکنش تند هوادارن پرسپولیس به آبی پوش شدن آرمان رمضانی ۱۹:۳۰. لغو سیاست ترامپ درباره کودکان مهاجر در آمریکا ۱۹:۰۵. رشد اقتصادی کشور در ۹ ماهه امسال مثبت شد ۱۸:۵۲.