اتصال در حال حاضر در ملاردایران

این شرکت محصولات کاردیو از قبیل تردمیل، استپر توتال بادی، دوچرخه، اسپینر و محصولات بدنسازی شامل دستگاه های بدنسازی، چند ایستگاهی، صفحه هالتر، وزنه و نیمکت تولید می کند. پریکور precor پریکور در سال ۱۹۸۰ توسط آقای دیوید اسمیت تاسیس شد. MBH fitness چین شرکت  MBH fitness از سال ۲۰۰۱ در یک کارگاه کوچک در چین کار خود را آغاز کرد.

ام بی اچ MBH فیتنس یکی از تولیدکننده های دستگاه بدنسازی و تناسب اندام در چین می باشد که محصولات آن در ایران نیز در برخی از باشگاه های ورزشی یافت می شود.

بهره برداری از 91پروژه عمرانی - خدماتی در ملارد

از جمله برندهای دستگاه های بدنسازی MBH می توان به اس سون S7 ، ام یو MU ، ام ان MN ، ام تی ام MTM اشاره کرد. لکس کو LEXCO شرکت لکس کو در سال ۱۹۹۸ در کشور کره جنوبی تاسیس شد.

سازمان مجاهدین خلق ایران اسامی ۴۳ تن دیگر از شهیدان قیام را اعلام کرد

شرکت لکس کو با شعار " پاسخ به تغییر و توسعه نوین" به عرضه تجهیزات ورزشی پرداخته است. محصولات این شرکت کره ای به سایر کشورهای دیگر نظیر ایران صادر می شود.

northbound / southbound interface

فیتنس سوپر اسپرت شرکت فیتنس سوپر اسپرت که دفتر مرکزی آن در آلمان مستقر است، محصولات خود را در دو بخش ارائه می دهد: دستگاه های قدرتی و دستگاه های هوازی. تجهیزات بدنسازی و پرورش اندام شرکت هویست HOIST شرکت هویست واقع در سن دیگو آمریکا از جمله شرکت های تولیدکننده تجهیزات ورزشی و بدنسازی است که تجهیزات فیتنس خود را به دو بخش تجهیزات خانگی و تجهیزات باشگاهی تقسیم نموده است. دستگاه های بدنسازی های هویست آمریکا در راستای توسعه محصول و بازار خود، از ابتدای سال بازار خاورمیانه را جزو یکی از بازارهای دلچسب خود انتخاب کرد و در این راستا صادراتی نیز به کشور ایران داشته است.

شرکت ایمپالس شرکت Impulse Qingdao Health Tech Co. ارائه محصولات خانگی و باشگاهی و حرفه ای شامل ایستگاههای قدرتی، هوازی، ایستگاههای تمرینهای گروهی، تجهیزات بازتوانی و سایر لوازم ورزشی مانند تجهیزات ورزشهای زمستانی و المپیک اسپرت گروه تولیدی ورزشی المپیک اسپرت در سال در شهر ملارد ایران تاسیس شد. عمده فعالیت های این شرکت در زمینه تولید دستگاههای بدنسازی می باشد. این شرکت در سال ساخت لوازم و تجهیزات بدنسازی و فیزیوتراپی را آغاز نموده و به عنوان یکی از ارائه دهندگان تجهیزات بدنسازی کشور می باشد. علاوه بر برندهای داخلی مطرح شده، شرکت هایی نظیر آسمان فیتنس، رویان اسپرت، بدنسازی لطیفی، گروه تولیدی ورزشی انرژی فول، گروه تولیدی عمران نوین، طلوع ورزش ایرانیان، پارس اسپرت، تک نام اسپرت، گروه صنعتی تکنیک، تولیدی ورزشی الموت کوشا، ناتیلوس، امید اسپرت، آرکا فیتنس، کروز اهر، پارس ورزش نگین و شرکت پارس ورزش نگین با بیش از 30 سال سابقه در صنعت قطعه سازی و ساخت دستگاه های ورزشی عظیم صنعتی؛ پس از سالها تحقیق و تفحص و دانش اندوزی در زمینه تولید تجهیزات بدنسازی حرفه ای، از سال با تمام قوا پا به عرصه طراحی و تولید دستگاه های ورزشی و تجهیزات باشگاه بدنسازی در سطح ملی گذاشت، به نحوی که هم اکنون با برآورده ساختن نیازهای تجهیزات ورزشی و انواع دستگاه بدنسازی و عرضه آن به ارگان های دولتی، اماکن و سالن های ورزشی و باشگاه های بدنسازی عمومی و خصوصی در سراسر کشور یکی از شناخته شده ترین برند های تجاری می باشد.

برقراری ارتباط بین دفاتر و شعب

کیفیت مواد اتصالات قطعات اصلی، جوشکاری ها و استحکام  شرکت بدنسازی پارس ورزش نگین با بهره مندی از منابع انسانی کارآمد و تجربه ارزشمند و غنی خود سعی نموده است نسبت به سایر شرکتهای فعال در زمینه دستگاه های بدنسازی، خود را متمایز نماید. در زمینه کیفیت مواد اتصالات قطعات اصلی و استحکام، با وجود اینکه اکثر شرکت های تولیدکننده وسایل بدنسازی ادعا می نمایند که تولیدات آن ها از بیشترین استحکام و بهره وری برخوردار است، ولی اینگونه نیست و بعضی از آنها تولیدات مقاومی ندارند. با این وجود دستگاههای بدنسازی تولیدی پارس ورزش به گونه ای است که اتصالات قطعات اصلی از پیچ و مهره های آبکاری و بعضا فولادی تشکیل شده است و جهت استفاده ورزشکاران عادی و حرفه ای ارائه می شود.

موقع انتخاب دستگاه های بدنسازی، یکی از نکات حائز اهمیتی که می بایست هنگام خرید بدان توجه شود، چهارچوب محکم و نوع جوش دستگاه ها و تجهیزات بدنسازی است. گروه ورزشی پارس ورزش با توجه به اهمیت وافری که برای سلامتی تمامی ورزشکاران قائل است، تلاش نموده است از جوشکاری با سیم co2 که دارای بالاترین استاندارد با تکنولوژی نانو است جهت تولید دستگاه های سالن ورزشی بهره گیرد. تراز بودن دستگاه بدنسازی یک شرکت تولیدکننده تجهیزات ورزشی مطلوب در بازار امروزی می بایست به خوبی به مقوله تراز بودن تجهیزات ورزشی روی زمین، استحکام وسایل نصب شده سفت های وزنه ها، کابل و استحکام نشیمن گاه های دستگاه و نحوه اتصال آن اشراف داشته و آن را اجرایی نماید.

ایمنی دستگاه بدنسازی با توجه به اهمیت توجه به سلامتی ورزشکاران، دستگاههای بدنسازی تولیدی می بایست با به روزترین اصول ایمنی و پزشکی تولید شوند. اگر دستگاه بدنسازی محکم و بادوام ساخته شود ولی در زمان اجرای حرکات بدنسازی، به بخشی از بدن آسیب وارد کند و در یک کلام ایمنی لازم و کافی را نداشته باشد، آن دستگاه هیچ ارزشی ندارد؛ حتی اگر در آمریکا و یا اروپا ساخته شده باشد. همچنین اگر بدون هیچ گونه آسیبی، کار کردن با آن باعث رشد و افزایش قدرت موردنظر بدن نشود نیز به همین گونه است. لذا شرکت های تولیدکننده تجهیزات ورزشی و دستگاه های بدنسازی، می بایست با اهتمام لازم و کافی بر استانداردهای روز دنیا، در تمامی بخشهای تحقیق و توسعه، خط تولید و واحدهای کنترل کیفیت؛ محصولاتی با کیفیت بر پایه تکنولوژی های روز دنیا، همراه با خدمات پشتیبانی مطلوب و درخور مشتریان عرضه کنند.

در این راستا تمامی دستگاه های پارس ورزش نگین تحت لیسانس کنترل کیفیت مورد تست قرار می گیرند و دارای گارانتی و تضمین کیفیت می باشند. پارس ورزش نگین دارای مرکز توسعه و تحقیقات می باشد و روزانه به دنبال راهکارهای جدید برای رفع مشکلات ورزشکاران در زمینه فیتنس و بدنسازی می باشد. در این زمینه کلیه دستگاههای بدنسازی پارس ورزش یک سری از پارامترهای تست استحکام و ایمنی را طی می کند و پس از گذراندن این مراحل و تست کنترل کیفیت راهی بازار می شود.

کیفیت چرم یا پارچه های مصرفی یکی از نکات قابل تامل در موقع خرید تجهیزات و وسایل ورزشی، کیفیت چرم یا پارچه های مصرفی می باشد. شاخص های استاندارد دستگاه بدنسازی مطالعه شرايط ايمني و استاندارد مکان ورزشي از نظر ابعاد، وسايل و تجهيزات و ساير عوامل فيزيكي و هماهنگي خدمات براي منطبق ساختن فعاليتهاي آنها با استانداردهاي ورزشي- تفريحي در احداث اماكن ورزشي بسيار اهميت دارد. در انتخاب تجهیزات بدنسازی می بایست توجه داشت که دستگاه هایی از حداقل استاندارد برخوردار هستند که از نصب تابلو اعلان و آموزش نحوه استفاده از هر دستگاه بر آن و هشدار مواردی که ممکن است به هر دلیلی به فرد آسیب برسد، برخوردار باشند.

تدابیر امنیتی در اطراف ساختمان کنگره آمریکا افزایش یافت.

خط اتصال شمالی و جنوبی

روایت ترامپ از روز حمله به کنگره. شما هم نظر بدهید. ازمشارکت شما متشکریم.


  1. قدمت یک مرد ارومیهایران?
  2. دوستیابی سریع در مرکز شهر آبادانایران.
  3. قدمت امشب نزدیک است آبادانایران.
  4. بهره برداری از 91پروژه عمرانی - خدماتی در ملارد - ایران آنلاین.

امیدواریم مجددا نظرات شما را بخوانیم. پربیننده ترین خبرها.

خطا "اتصال شما امن نیست" در Android

نخستین هتل «خرس قطبی» جهان در چین افتتاح شد. راز پیری مغز کشف شد. کیفرخواست قتل عمد برای خواننده معروف.


  • AWESOME-GAME ///?
  • خدمات همسریابی اجرایی زنجانایران.
  • Systec ISP Co - Tehran, Iran - Internet Company, Internet Service Provider | Facebook.
  • قدمت بیش از 40 سال نزدیک مسجد سلیمانایران;
  • تاثیر معجزه آسای خوردن هسته سیب. اموال ایران در کره جنوبی گروگان آمریکا اقلیم کردستان عراق ایران ترکیه و سوریه را به چالش کشید؟. تماس با ما درباره العالم نقشه سایت. آخرین مطالب خبر فوری برگزیده ها پر بیننده ترین خبرها پخش زنده ایران عراق بحرین سوریه فلسطین اشغالی عربستان سعودی یمن مصر آخرین ویدیوها یادادشت اخبار اختصاصی اینفوگرافیک.