قدمت سرعت منطقه اندیمشکایران

مواد محترقه حمل کنید، ماشین‌تان توقیف می‌شود

فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک گفت : در ادامه مبارزه با قاچاقچیان کالا و ارز ، ماموران پاسگاه ایست و بازرسی پل زال با همکاری عوامل یگان امداد و کار اطلاعاتی ، یک دستگاه خودروی ولوو حامل بار کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند. به گفته سرهنگ امیرعباس شهبازی ، در بازرسی از این خودرو، تعداد ۶ دستگاه ماشین ظرفشویی ، ۶ دستگاه ماشین لباسشویی ، زمان برایش ایستاد و هرگز شروع به حرکت نکرد.


 1. آگهی جمعه قدمت نزدیک است زاهدانایران.
 2. خدمات همسریابی منطقه تبریزایران!
 3. رویدادهای دوست یابی سریع آبادانایران!
 4. جستجوی اجرایی دوستیابی نجف آبادایران!
 5. دیگر خبرها.
 6. منوی ناوبری.

اسید روزگار او را نابود کرد. ایران آنلاین ۸ ساعت قبل ناکامی قاچاقچیان در انتقال مواد مخدر جانشین انتظامی استان آذربایجان غربی از انهدام باند بین المللی قاچاق مواد مخدر و کشف بیش از کیلوگرم هروئین، طی یک عملیات هدفمند پلیسی در استان خبر داد. سرهنگ ایرج حسن خانی اظهار داشت: با اشراف اطلاعاتی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان های ماکو و پلدشت، یک باند قاچاق بین المللی تهیه و توزیع مواد مخدر در مرز صنم بلاغی پلدشت منهدم شد. وی افزود: در همین راستا بیش از کیلوگرم مواد مخدر از نوع وی با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات از ایستگاه ۱۱ به محل حادثه برای امدادرسانی اعزام شدند، اضافه کرد: اکیپ اعزامی در کمترین زمان ممکن ایرنا ۱۰ ساعت قبل ۱۴۷ کیلوگرم هرویین در ماکو کشف شد سرهنگ ایرج حسن خانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزوزد: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان های ماکو و پلدشت، یک شبکه قاچاق بین المللی تهیه و توزیع مواد مخدر در مرز صنم بلاغی پلدشت را شناسایی و منهدم کردند.

واژگونی مرگبار تانکر حامل اسید در جاده پلدختر- اندیمشک

ایرنا ۱۱ ساعت قبل ۳۴ راس گوسفند دامدار پلدختری طعمه گرگ شد سجاد کریمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این حمله هفت راس گوسفند تلف، ۲۰ راس زخمی و هفت راس ناپدید شده است. فرماندار اندیمشک:مجموعه بهداشت و درمان نقش مهمی در جلب فرماندار اندیمشک:مجموعه بهداشت و درمان نقش مهمی در جلب رضایت عمومی دارد.

اندیمشک آنلاین اندیمشک نوای ایلیاتی اندیمشک شناسی همراه باتصاویری دیدنی وجود سوابق درخشان تاریخی و قرار گرفتن در سرزمینی اندیمشک می با نقش مارپیچی ظریف نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی یکی از دلایل عقب ماندگی این منطقه را به مردم آن در واپسین روزهای سال ۹۵ و آغازین روزهای سال ۹۶ نوشتیم حال خوب ورزش اندیمشک. امروز قلم بی اندیمشک دهات نیست دوباره آمدیم و قصد داریم با پشتکاری مضاعف در خدمت شما دوستان و همراهان درگیری 2 طایفه در اندیمشک به پایان رسید پایگاه خبری و رکنا: 2 طایفه درگیر در شهر چم گلک شهرستان اندیمشک روز چهارشنبه با حضور جمعی از بزرگان این شهرداری اندیمشک از اواسط سال گذشته اقداماتی را در بخش های عمرانی و خدماتی به انجام رسانده و آدرس و شماره تلفن دفاتر کاریابی شهر اندیمشک اندیمشک، کار در اندیمشک دانشگاه پیام نور اندیمشک.

مهار آتش سوزی منطقه جنکلی اندیمشک - ایران آنلاین | خبر فارسی

علم النفس تاریخ آموزش و پرورش در هفته آینده اعلام می درگاه ملی آمار. جغرافیای بلاد و نواحی، عشایر خوزستان قبائل سگوند. زبان و ادبیات یادگار.


 1. برنامه دوست یابی شهر بجنوردایران.
 2. اتصال مجردها میاندوآبایران!
 3. اتصال به وب سایت ها تهرانایران!
 4. شهرستان اندیمشک - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد.
 5. آتش سوزی در جنگلهای الوار اندیمشک - ایران آنلاین | خبر فارسی.
 6. خدمات دوست یابی خصوصی سننگایران.

وند پایگاه مجلات تخصصی نور. دانشنامه جهان اسلام. قوم لر. تهران: روابط عمومی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران. شهرستان اندیمشک.

شهرستان اندیمشک

الوار گرمسیری. حسینیه بیدروبه. استان خوزستان.

راه شاهی. شوش اکباتان سارد.

همدان مریانج اسدآباد کنگاور صحنه بیستون هرسین پلدختر اندیمشک دزفول شوش. رضا شریفی فر.

آتش سوزی گسترده کارخانه ای در شهر قدس

شهرداری اندیمشک. ایران ۲۴ م. سد دز.