حوادث دوست یابی مسلمان نزدیک گومبد-کاووسایران

این اطلاعات شامل دانش آموختگانی زن و مرد که چهارسال از پایان تحصیلات آنان گذشته و در نهاد ها و سازمان های دولتی ، مشاغل آزاد ، مراکز خاص مانند نیروهای مسلح به عنوان جمعیت شاغل ، مشغول به فعالیت بوده اند، می باشد. این پیمایش با همکاری گسترده دانشگاه ها و مراکز علمی کشور انجام شده است و علاوه برآن برای کسب اطلاعات دقیق تر از سامانه ثبتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز استفاده شده است.

روابط عمومی دانشگاه؛ کسب این جایگاه ارزشمند را که نشانه به ثمر نشستن تلاش و زحمات جامعه دانشگاه صنعتی قم می باشد را به تمام اساتید، کارکنان و دانشجویان فرهیخته تبریک عرض می نماید. لذا برگزاری اولین نمایشگاه مجازی کتاب را پیش گرفتیم. مدیر عامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران ادامه داد: تعداد هزار و ۷۳۲ ناشر در نمایشگاه مجازی کتاب تهران ثبت نام کردند. از این میان هزار و ۱۳۵ ناشر عضو سامانه پست شدند و هزار و ۱۵۲ ناشر فرآیند ویرایش اطلاعات خود را انجام دادند. بالغ بر ۱۰۰ هزار عنوان کتاب در این رویداد فرهنگی به نمایش درمی آید.

دوست یابی و همسریابی در ایران

تمهیدات لازم برای برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب انجام شد. باتوجه به اینکه این رویداد اولین تجربه ماست، قطعاً نقایص خود را دارد. قابل توجه دانشجویان ارجمند، روش های ارتباط با کارشناسان معاونت دانشجویی و فرهنگی به شرح ذیل می باشد:. رئیس دانشگاه صنعتی قم در پی شهادت مظلوانه دکتر محسن فخری زاده ضمن تسلیت این ضایعه دردناک به محضر حضرت ولیعص عج ، مقام معظم رهبری و خانواده آن شهید والا مقام ، این اقدام کوردلانه را محکوم کرد.

شهادت مظلومانه دانشمند برجسته کشور، شهید محسن فخری زاده، غم و اندوه دیگری بر دل دوستداران دانش و متعهدان به پیشرفت جمهوری اسلامی نهاد. مراسم معارفه نو دانشجویان دانشگاه صنعتی قم با حضور هیات رئیسه ، نمایندگان تشکل های دانشجویی و بسیج دانشجویی به صورت مجازی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ در جلسه معارفه نو دانشجویان دانشگاه صنعتی قم که به همت مدیریت فرهنگی و به صورت مجازی برگزار شد، دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم ضمن تبریک به دانشجویان جدیدالورود گفت: امسال به خاطر بیماری کرونا مراسم معارفه بسیار متفاوتی را داریم و شرایط بوجود آمده از اپیدمی ویروس کرونا باعث شد که  نتوانیم به صورت حضوری در خدمت شما عزیزان باشیم.

ایشان در خصوص ویژگی های دانشگاه صعتی قم افزود: دانشگاه صنعتی قم به عنوان یک دانشگاه جوان و در حال توسعه ،  هر ساله رتبه های خوب کنکور سراسری را علاوه بر استان قم از استان های همجوار تهران،اصفهان و مرکزی  جذب می کند. دکتر رضایی نور گفت: کادر جوان و با انگیزه دانشگاه صنعتی قم به رشد و شکوفایی این دانشگاه کمک شایانی کرده است. اساتید هیات علمی این دانشگاه، جوان و از دانشگاه های مطرح و با تعصب خاصی پذیرش می شوند.

کادر اداری جوان این دانشگاه نیز به صورت شبانه روزی پاسخگوی دانشجویان گرامی هستند.

وی در خصوص افتخارات دانشگاه صنعتی قم افزود: آمار بالای قبولی دانشجویان این دانشگاه در مقطع تحصیلات تکمیلی، کسب مقام های متعدد دانشجویان این دانشگاه در مسابقات ملی و منطقه ای،  نشانگر عزم و اراده  وتوانمندی های دانشجویان دانشگاه صنعتی قم است. رئیس دانشگاه صنعتی قم گفت: اشتغال ۸۰ درصدی دانشجویان این دانشگاه پس از اتمام تحصیل، بسیار حائز اهمیت است و این موفقیت مرهون اجرای طرح های مختلف دانشگاه جهت ارتباط دانشجویان با صنعت حین تحصیل منجمله طرح همیار صنعت است.

دراین طرح دانشجویان با کمک اساتید مجرب خود وارد صنعت شده و در قالب فعالیت های تیمی مشکلات صنعت استان را شناسنایی نموده و برای حل آن ها راهکار های مناسب را به کار می گیرند. در ادامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر قربانی مبین مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: امام علی ع می فرمایند: علم گنج بزرگی است که فنا ناپذیر است.


 • دوست‌یابی دختران در فضای مجازی - همشهری آنلاین.
 • برنامه عمرانی ششم/سال ۲۵۳۷ شاهنشاهی;
 • اپلیکیشن‌ها.
 • قدمت هر کسی دردایران?
 • .
 • بهترین برنامه های همسریابی آنلاین نزدیک است بهبهانایران.

پس با توفیق ارتقای تحصیلی، خداوند گنج عظیمی را به شما هدیه کرده است. وی دانشگاه را مکان مقدسی دانست و افزود: اگر واقع بین باشید در این مکان مقدس می توانید دنیا و آخرتتان را بسازید.


 1. 8 دقیقه ای دوستانه سرعت مشهدایران?
 2. انتظارات بزرگ قدمت نزدیک است کرمانشاهایران?
 3. !
 4. برنامه عمرانی ششم/سال ۲۵۳۷ شاهنشاهی - مشروطه.
 5. Account Options.
 6. بهترین برنامه های همسریابی آنلاین نزدیک است شاهرودایران.
 7. حجت الاسلام والمسلمین دکتر قربانی مبین  در خصوص برنامه های  دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: ازدواج های دانشجویی، کلاس های معرفت افزایی، برنامه های قرانی، اردوهای مذهبی و از جمله برنامه های این نهاد است. در ادامه این برنامه مجازی، دکتر قنبری معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه گفت: به علت شرایطی که کرونا ایجاد کرده است، کلاس ها به صورت غیر حضوری برگزار می شود ولی در خصوص نحوه تدریس سعی کردیم خللی در کیفیت آموزش ایجاد نشود. وی افزود: یکی از مهم ترین تفاوت های دانشگاه با دبیرستان، تحقیق و پژوهش در دانشگاه است. دانشجویان جدیدالورود با عضویت در انجمن های علمی می توانند تحقیق و پژوهش را شروع کنند.

  دکتر کریمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز در این برنامه ضمن عرض تبریک به نودانشجویان جهت حضور در دانشگاه صنعتی قم به معرفی این معاونت پرداخت. وی گفت: این معاونت از ۴ مدیریت دانشجویی، فرهنگی، مرکز بهداشت و مشاوره و تربیت بدنی تشکیل شده است که با حضور در دانشگاه با این مدیریت ها بیشتر آشنا می شوید. در پایان آقایان علی اصغر نژاد دبیر دبیران انجمن های علمی، پویا عمادی دبیر انجمن اسلامی ، علی سیف دبیر دبیران کانون های فرهنگی و علی رسولیان مسئول بسیج دانشجویی به بیان اهداف و برنامه های خود  در انجمن های علمی، انجمن اسلامی ، انجمن همیاران سلامت و بسیج دانشجویی پرداختند.

  این طرح در سال جدید تحصیلی با همکاری سازمان بسیج مهندسین استان، سازمان بسیج دانشجویی استان، انجمن های علمی دانشجویی و بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

  منوی ناوبری

  طرح همیار صنعت در 3 گروه: 1- گروه رصد صنعت: اين گروه متشکل از 3تيم 5 نفره از دانشجويان ترم 5 که بر اساس شيوه نامه و چک ليست هاي مشخص مسئول بررسي چند کارخانه شده و در بازديدهاي ميدان و مصاحبه با مديران معضلاب و طرح هاي توسعه را دريافت کرده و در قالب پروژه هاي صنعتي به مديريت طرح هميار صنعت منتقل مي کند. مميزي آب ، مميزي برق، مميزي انرژي ، رباتيک و اتوماسيون فني ، برنامه ريزي و اتوماسيون اداري ، بازاريابي ، نوانديش ، پايش پيوسته آنلاين مانيتورينگ 3- گروه مهارتي: استفاده از ظرفيت آزمايشگاهي و کارگاهي دانشگاه جهت فعاليت صنعتي - گروههاي کاري: ماشين کاري، جوشکاري، ورق کاري، ماشين سازي گروه کار انديش: مشاوره کسب و کارFP , BP، مشاوره کارآفريني ثبت نام خود را آغاز کرده است که پس از پایان مهلت ثبت نام از دانشجویان تست MBTI شخصت شناسی گرفته شده و در گروههای مختلف فعالیت خود را زیر نظر یکی از اساتید هیأت علمی آغاز خواهند کرد.

  از امتیازات این طرح برای دانشجویان: اعطای گواهی نامه معتبر، لحاظ سابقه بسیجی فعال، جایگزینی واحد کارآموزی، آشنایی با صنایع استان و بهره مندی از رزومه صنعتی می باشد. برنامه زمان بندی ثبت نام غیر حضوری دانشجویان کارشناسی ورودی کلیه گرایش ها جا مانده از ثبت نام در روز مشخص شده فوق. به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد99 می رساند:  مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی قم تا روز پنج شنبه 15 آبان ماه تمدید شد. برنامه زمان بندی ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال لذا خواهشمند است تمامی موارد ذکر شده در ذیل را انجام داده و تا حصول نتیجه مراحل ثبت نام را دنبال نمایید.

  تاکید می گردد ثبت نام کاملا غیر حضوری انجام خواهد شد و نیازی به حضور دانشجو نمی باشد. قبل از ورود به سایت دانشگاه صنعتی قم جهت ثبت نام، موارد ذکر شده در ذیل را اسکن نمایید زیرا برای ثبت نام به این موارد جهت بارگذاری نیاز خواهید داشت. بعد از اسکن تمامی موارد بالا و پر شدن فرم های مربوطه بهآدرس ذیل مراجعه کرده و ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهید.

  نکته 1: جهت ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی نام کاربری، کد ملی دانشجو و کلمه عبور، کد شناسنامه متقاضی می باشد. نکته 2: کد ملی باید به صورت کامل و 10 رقمی وارد گردد بدون خط تیره و فاصله اگر کد ملی متقاضی با صفر شروع شود ممکن است برای ورود به سایت نیاز به صفر اول شماره ملی نباشد لذا هم با صفر اول و هم بدون صفر وارد شوید و امتحان کنید.

  بعد از ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی مراحل ثبت نام را به طور کامل انجام داده و تمامی فرم های مربوطه را که قبلا اسکن نموده اید و در توضیحات بالا به آنها اشاره شده است در قسمت خود بارگذاری نمایید و در انتهای بخش ثبت نام اینترنتی گزینه ارسال را کلیک نمایید. بعد از ارسال ثبت نام اینترنتی خود به شماره موبایل وارد شده دانشجو پیامکی ارسال می گردد. البته در صورتی که سامانه تبلیغات پیامکی شما فعال باشد. در ادامه در روزهای بعد کارشناسان محترم آموزش دانشگاه اطلاعات ارسالی متقاضیان را بررسی نموده که در صورت تایید درخواست ثبت نام دانشجو، به شماره موبایل دانشجو پیامکی مبنی بر تایید ثبت نام اینترنتی حاوی شماره دانشجویی ارسال می گردد و در صورت رد درخواست پیامکی حاوی نقص در پرونده و یا رد درخواست به متقاضی ارسال می گردد که در این مورد متقاضی باید مجددا به لینک ثبت نام اینترنتی مراجعه کرده و نواقص خود را تکمیل و ارسال نماید.

  قابل توجه است، به دلیل فشار کاری آموزش دانشگاه و ازدیاد دانشجویان جدیدالورد تایید درخواست ثبت نام اینترنتی آنها ممکن است تا دو روز کاری به طول بیانجامد لذا دانشجو می تواند از همان لینک ثبت نام اینترنتی وضعیت درخواست خود را مشاهده نماید. دانشجویانی که شماره دانشجویی به آنان ارسال نشده است می توانند در قسمت لینک ثبت نام اینترنتی بعد از تایید درخواست آن از جانب دانشگاه شماره دانشجویی خود را مشاهده نمایند. لذا متقاضیان محترم نگران عدم دریافت پیامک نباشند. تمام دانشجویان پسر دانشجویانی که 18 سال آنها تمام شده و کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ندارند   و ثبت نام اینترنتی آنها به پایان رسیده است و کد دانشجویی از طریق پیامک و یا از طریق لینک ثبت نام دریافت کرده اند مراحل ذیل را به ترتیب انجام دهند.

  مرحله اول : ابتدا با شماره دانشجویی به عنوان یوزر و کد ملی بعنوان پسورد کد ملی با صفر اول یا بدون صفر اول امتحان شود به آدرس  www. ir وارد پرتال دانشجویی خود شده و در قسمت فرم های درخواست- سایر درخواست ها فرم معافیت تحصیلی دانشجویان مشمول را تکمیل و ارسال نمایند.

  مرحله دوم : در قسمت کارتابل نامه فرم معافیت تحصیلی دانشجویان مشمول را پرینت گرفته و به همراه مدارک تحصیلی خود اصل مدرک لیسانس برای پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد   به مراکز پلیس بعلاوه 10 شهر خود مراجعه نموده و فرم معافیت تحصیلی خود را دریافت نمایید. مرحله سوم : تصویر فرم معافیت تحصیلی خود را که از مراکز پلیس بعلاوه 10 دریافت نموده اید را در قسمت فرم های درخواست- سایر درخواست ها، فرم پلیس بعلاوه 10 بارگزاری کرده و ارسال نمایید.

  لازم به ذکر است در صورت عدم ارسال مدارک فوق ثبت نام قطعی نخواهد شد. در صورت دریافت مدارک توسط آموزش دانشگاه به دانشجو پیامک ارسال خواهد شد. الف فرم صلاحیت عمومی نسخه اصلی «همراه با الصاق عکس رنگی». شماره کارت شماره حساب شناسه پرداخت ج کپی: 1- صفحه اول شناسنامه، 2- کارت ملی، 3- در صورت اشتغال، ارسال کپی حکم کارگزینی.

  موزمچ: مسلمانان و مجردهای عرب، ازدواج و دوستیابی

  قابل توجه دانشجویان متقاضی درخواست وام دانشجویی: آخرین مهلت ثبت درخواست وام دانشجویی در نیمسال جاری، 30 آبان ماه می باشد. بدیهی است درصورت عدم مطابقت سند تعهد ارایه شده با مفاد سند اعلام شده می بایست برای دریافت وام سند تعهد مجدد تنظیم گردد. مدارک الزامی جهت ارائه به اداره رفاه دانشجویی دانشگاه محل تحصیل حسب مورد به شرح ذیل است: 1-   اصل سند تعهدنامه دانشجویی تنظیمی به وسیله یکی از دفاتر رسمی کشور 2- گواهی کسر از حقوق یا کپی برابر اصل مجوز یا پروانه فعالیت ضامن و یا گواهی کتبی ضمانت از کمیته امداد امام خمینی ره 3- تصویر آخرین حکم استخدامی ضامن یا ضامنین   تبصره :   دانشجویانی که قبل از ابلاغ این آیین نامه سند تعهد ارائه نموده اند در صورتیکه سند تعهد آنها کفایت ضمانت دریافت وامهای مقرر در این آیین نامه را نماید نیاز به ارائه سند تعهد جدید ندارد.

  جهت اطلاع از آیین نامه جدید پرداخت و بازپرداخت وام دانشجویی و پیش نویس سند تعهد نامه دانشجویی، به قسمت رفاه دانشجویی در وب سایت دانشگاه مراجعه نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با اموردانشجویی داخلی تماس حاصل فرمایید. دانلود فرم های مربوطه از قسمت اخبار امور دانشجویی نوار ابزار وبسایت  امکان پذیر است. دوره ضمن خدمت کارکنان با هدف ارتقای مهارت و توانمند سازی نیروی انسانی به صورت مجازی در دانشگاه صنعتی قم برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دوره ضمن خدمت کارکنان با عنوان گزارش نویسی اداری به همت معاونت اداری و مالی به صورت مجازی برگزار شد. در این دوره که با تدریس استاد ترابیان از اساتید ادبیات فارسی برگزار شد، انواع گزارش نویسی از جمله گزارش های موضوعی، گزارش کار، گزارش اداری، گزارش اجرایی، گزارش وضعیت سازمان، گزارش انتقادی و مورد نقد و بررسی قرار گرفت. لازم به ذکر است به شرکت کنندگان  این دوره آموزشی پس از موفقیت در آزمون پایانی گواهی ضمن خدمت کارکنان ، بمدت 16ساعت صادر خواهد شد.

  دوست یابی کانادا ؛ دوست یابی آنلاین چه قوانینی دارد؟ کدام سایت های دوست یابی آنلاین؟

  ir یا مراجعه به پورتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرس www. بر اساس نوع وام درخواستی. تذکر1 : دانشجو می بایست با توجه به محدودیت های فنی از ساعت 8 صبح الی 16 بعد ظهر در پورتال دانشجویی ثبت نام نماید. تذکر2 : نام کاربری کلیه دانشجویان، کد ملی به صورت 10 رقم عددی و بدون خطوط بین آن می باشد. تذکر3 : کلمه عبور برای دانشجویان قدیمی همان کلمه عبور قبلی و برای دانشجویان جدید همان 10 رقم عددی کد ملی بدون خطوط بین آن است.

  اخبار دانشگاه

  به محض دریافت فرم مذکور از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در اطلاعیه های بعدی فرم جدید برای متقاضیان جدید ارائه خواهد شد. جهت اطلاع از جدول زمانبندی تسهیلات، انواع و مبالغ وامها به اخبار اموردانشجویی در وب سایت دانشگاه مراجعه فرمایید. به اطلاع می رساند جهت سهولت دسترسی  دانشجویان و همکاران گرامی  به اطلاعیه ها و اخبار اختصاصی در حوزه های مختلف ، منو دسترسی سریع به اخبار امور آموزشی،اخبار امور فرهنگی ، اخبار امور دانشجویی و به تفکیک در صفحه اول سایت، قبل اراخبار تازه ها ایجاد شده است.

  با توجه به شرایط کرونا و لزوم اطلاع رسانی به موقع،هرحوزه اخبار خود را بصورت مستقل در پوشه مربوطه بار گزاری می نمایند. لذا ضروری است همکاران محترم وبخصوص دانشجویان عزیز بصورت مستمر، اخبار را از طریق لینک های اختصاصی هر حوزه مثلا اخبار امور آموزشی را از طریق ورود به پوشه مربوطه رصد نمایند. دومین جشنواره سراسری "سفیران بشر دوستی" ویژه دانشجویان سراسر کشور به میزبانی جمعیت هلال احمر استان قزوین برگزار می شود. هدف از برگزاری این جشنواره، گردهمایی جوانان سخنور در یک محیط فرهنگی، علمی و بشر دوستی جهت به اشتراکگذاری تفکرات، علم و مهارت های خود حول محور مطالعات رفتارهای بشر دوستانه است.

  لازم به ذکر است انتخاب واحد روز پنجشنبه مختص دانشجویانی است که در روزهای قبل موفق به انتخاب واحد نشده اند. در گرامی داشت این روز مسئولین دانشگاه صنعتی قم،با حضور در دفتر برخی از خبرگزاری ها از  خبرنگاران و اصحاب رسانه تقدیر نمودند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه : دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه در دیدار با تعدادی از خبرنگاران  ضمن اشاره به اینکه خبرنگاران، بدون ادعا   برای   هدف ها و آرمان های انقلاب اسلامی قدم برداشته و جهت   ایجاد وحدت و امید در جامعه تلاش می کنند گفت: این دیدار صمیمانه، برای تشکر از خبرنگارانی است که همیشه برای حل مشکلات مردم قدم بر می دارند و تا حصول نتیجه با وجود مشکلات و ناملایمات سر راه ،  دست از تلاش و پیگیری  برنمی دارند.

  دکتر کریمی معاون دانشجویی دانشگاه نیز در دیدارهای خود با برخی از خبرگزاری ها ،خبرنگاران را فعالان خستگی ناپذیر عرصه رسانه و خبر و بهترین رابط میان مردم و مسئولان دانست و گفت: ارزش کار خبرنگار در جامعه نباید نادیده گرفته شود زیرا خبرنگار با آگاهی بخشی ، پیگیری گره های کور مشکلات و  نقد های سازنده خود شور و نشاط وباور حق طلبی را در جامعه زنده نگه می دارد. آقای رضایی پویا مدیر روابط عمومی دانشگاه در دیدار با جمع دیگری از خبرنگاران با تجلیل از خدمات ارزنده خبرنگاران ،  تاثیر خبرنگاران درمقابله با هجمه های خبری در زمان اخیر که ارزش های ملی و مذهبی را هدف  قرار داده اند بسیار حیاتی و ارزشمند خواند وگفت: مقام خبرنگار از این لحاظ ستودنی است که علی رغم بی مهری ها و تبعات افشاگری هایشان ، جهت روشن شدن حقایق برای جامعه تا پای جان پیش می روند.

  این جانفشانی ها با هیچ ملاک مادی قابل اندازه گیری نیست و قطعا عمل خبرنگار  وخون اصحاب رسانه در نزد  خدا از جایگاه ویژه و ممتازی برخوردار است. در این دیدارها خبرنگاران با ابراز خرسندی از اقدام دانشگاه، این حرکت را مایه دلگرمی خود دانسته و از مسئولین دانشگاه تشکر و قدردانی نمودند. از نکات جالب این دیدار ها، بیان خاطرات خبرنگاران و مخاطرات کاری اشان بود که با وجود تحمل سختی های فراوان ، حکایت از عشق و علاقه درونی آنان نسبت به ادامه فعالیتشان در این عرصه داشت.

  برخی خبرنگاران نیز با انتقاد از شرایط مالی حاکم بر وضعیت اقتصادی فعالان این عرصه فقدان اصول و قوانین در امنیت شغلی ، بیمه ، عدم حمایت مالی از بخش خصوصی و عدم برخورداری از سایر خدمات رفاهی را  باعث دلسردی و فشار روحی وروانی این قشر بی ادعا دانستند و لزوم حمایت همه جانبه دولت ومسئولین را  خواستار شدند.