برای نزدیک شدن اندیمشکایران

Reading Progress

فرمانده انتظامی کردستان تصریح کرد: ارزش این محموله قاچاق برابر اعلام نظر کارشناسان بیش از ایرنا ۱۹ ساعت قبل اخبار انتظامی استان قزوین به گزارش روز شنبه ایرنا، سرهنگ داود عبدالمالکی افزود: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران انتظامی استان طرح جلوگیری از عرضه مواد محترقه غیر مجاز را به مرحله اجرا در آوردند.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق به شناسایی ودستگیری 4 فروشنده و کشف تعداد 13 هزار و عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز در سطح شهر قزوین شدند.

جانشین انتظامی استان قزوین با بیان این که مواد محترقه مکشوفه به همراه متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، خاطر نشان کرد ایران آنلاین ۱۹ ساعت قبل توقیف یک زیردریایی حامل مواد مخدر در اسپانیا پلیس اسپانیا اعلام کرد که یک زیردریایی ویژه برای حمل مواد مخدر زیردریایی نارکو را توقیف کرده که قادر به حمل حداکثر دو تن محموله بوده است.

پلیس این کشور ماه گذشته متوجه عملیات ساخت این زیردریایی که ۹ متر طول دارد در مالاگا در نزدیکی کوستا دل سول شد. وی به اجرای طرح سراسری مبارزه با احتکار به مدت سه روز با محوریت پلیس امنیت اقتصادی گیلان اشاره کرد و گفت: در این مدت ۱۳ میلیارد ریال اقلام و کالاهای احتکار شده کشف و ضبط شد.


  • سرویس دوست یابی انحصاری اراکایران;
  • عبدالله لرستانی سمبل پایداری و جوانمردی در میان مردم کوی لور اندیمشک.
  • سایت دوستیابی من نزدیک است کاشانایران.
  • عکس های همسریابی آنلاین در خمینی شهرایران.
  • دسترسی سریع.

سردار ملکی با اشاره به کالاهای کشف شده در این طرح، اضافه او افزود: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مرجع قضائی در بازرسی از محل نگهداری کالا توسط متهم ۱۵۰ تن کود شیمیایی قاچاق از نوع اوره کشف کردند. فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی ارزش کشفیات این عملیات را بنا به نظر کارشناسان بالغ بر ۵ بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس چهارمحال و بختیاری، سردار منوچهر امان اللهی در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح بازدید از انبارها و محلهای دپوی کالا در سطح استان، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس اقتصادی استان از وجود یک انبار نگهداری کالای احتکاری در شهرک سالاری، تصریح کرد: طی تحقیقات انجام شده در شعبه سوم تعزیرات حکومتی استان مشخص شد که سرهنگ منصوری افزود: کارشناسان ارزش تقریبی این محموله طیور را ۵۷۰ میلیون ریال اعلام کردند.

برخورد پیکان وانت با موتور سیکلت یک کشته برجای گذاشت رئیس پلیس راه استان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه پیکان وانت با موتور سیکلت در سه راهی شارین اسفرورین، موتور سوار جان فارس ۲۳ ساعت قبل توقیف 17 تن شیر خشک در کنارک حسین علیزاده مقدم امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان کنارک هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور بندرعباس - چابهار به یک دستگاه کامیون باری مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از متوقف کردن خودرو، در بازرسی از آن 17 تن شیر خشک  قاچاق  و فاقد مجوز حمل را کشف کردند. ویواو نرم افزاری زیبا و بسیار دقیق برای پیشبینی هوا است.

واژگونی تانکر نفتکش در جاده پلدختر- اندیمشک - ایران آنلاین | خبر فارسی

همه چیز رایگان است و هیچ تبلیغاتی در ویواو وجود ندارد. عکس های ارسال شده به صورت خودکار بعد از نمایش داده شدن، با هوای مربوطه جفت می شوند.

هوای Andimeshk. وضعیت هوای کنونی منطقه خود را با جی پی اس جست و جو کنید جستجو. وضعیت هوای امروز بیشترین کمترین. دمایی که حس می شود.

پایگاه خبری خوزپرس اندیمشک

شدت بارندگی. پوشش ابر. شبنم زدن. شاخص اشعه ماوراء بنفش. میدان دید. خورشید و ماه.

کشف محموله 50 میلیاردی سنگ برش در اندیمشک

JS chart by amCharts. مناطق نزدیک.

دیگر خبرها

وارد Weawow شوید وارد سیستم شده تا بیشتر با "Wow" آشنا شوید.