قدمت سرعت منطقه قمایران

نسخه اصلی. فارسی العربیه. ویدئو جدیدترین اخبار یادداشت بالای صفحه. آخرین تحولات خاورمیانه.

اولین آزادراه ایران با سرعت مجاز کیلومتر- اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnim

پیمانه اقتصادی. با تصویب شورای عالی کار. در پایان دویست و نود و هفتمین نشست شورای عالی کار و سومین نشست تعیین حقوق و دستمزد ۱۴۰۰، اعضای شورا به تفاهم رسیده و حداقل حقوق و دستمزد کارگران برای سال آینده را به تصویب رساندند و همچنین میزان افزایش سایر سطوح دستمزدی را نیز تعیین کردند. فوتو نیوز. حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درخصوص آخرین تحرکات انتخاباتی سعید محمد اظهار کرد: ایشان اصلا در فضای اصولگرایان مطرح نیست، فقط در فضای مجازی مطرح است و روی ایشان کار شده و کنار رفتن ایشان از فرماندهی قرارگاه خاتم هم به دلیل انتخابات نبوده و خود ایشان هم تخلفاتی داشته که قطعا این مساله امتیازی منفی در بررسی صلاحیت ایشان خواهد بود.


  • خدمات دوست یابی نخبگان در شکر-کردایران;
  • تاریخچه و ویژگی های جغرافیایی قم - فایل هلپ.
  • قدمت انگلیسی گچرومایران.
  • منصور زراء نژاد - صفحه شخصی - دانشگاه شهید چمران اهواز.
  • قدمت سیاه و سفید در میاندوآبایران!
  • آشنایی ملاقات در ایران.
  • در دوستیابی سریع مشهدایران?

دو هزار و چهارصد و سومین بسته ویژه خبری «تابناک». بسته ویدیویی «تابناک». کیوسک بین الملل تابناک. قانون شوراهای حل اختلاف، همچنان در انتظار تمدید یا تعیین تکلیف! شورای نگهبان پس از بررسی لایحه بودجه ارسالی از سوی مجلس ۱۱۹ ایراد به لایحه بودجه گرفت و دوباره آن را جهت اصلاح به مجلس بازگرداند. رد مصوبه جنجالی مجلس درباره پرداختی اپراتورهای اینترنت در شورای نگهبان!

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

چند وقت پیش، وزیر بهداشت هم درباره احتمال وقوع چنین شرایطی از مردم خواسته بود، در عید به سفر نروند. سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به «تابناک». شورای نگهبان هنوز درباره بودجه سال ۱۴۰۰ اعلام نظر رسمی نکرده است، اما در مجموع ۱۵ مورد مغایرت با اصل ۵۲ و ۱۷ مورد مغایرت با اصل ۵۵ داشتیم. چرا کوبا واکسن «سوبرانا-۰۲» را با ایران شریک شد؟. نخستین مورد ابتلا به ویروس کرونا در کوبا، در پانزدهم فوریه سال ۲۰۲۰ میلادی معادل ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ خورشیدی شناسایی شد؛ دو روز پیش از شناسایی قطعی این ویروس در کشورمان ـ که با انتشار خبر مرگ دو شهروند ساکن قم مخابره گردید.

آماری که در کوبا خیلی خیلی کندتر از ایران افزایش یافت، تا جایی که نخستین مورد فوتی در این کشور، یک ماه بعد گزارش شد، در حالی که تا آن روز ۱۱۳۵ مبتلای به کووید در ایران جان باخته بودند! دو هزار و چهارصد و دومین بسته ویژه خبری «تابناک». رجعت به خویشتن در سفری به سوی ستارگان.

سه نکته جالب توجه درباره «سوبرانا-۰۲»، واکسن کوبایی-ایرانی. در آخرین هفته سال، بورس به سهامداران عیدی خواهد داد؟. این هفته بورس چگونه خواهد بود؟ سه شکایت از وزیر ورزش در ۹ ماه فعالیت مجلس یازدهم.

وزیر ارتباطات خبر داد

سومین طرح شکایت از وزیر ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی به جریان افتاد، بار اول «مسائل پیش آمده در قرارداد ویلموتس»، دومین بار «عدم واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس» و سومین بار «ضعف عملکرد در حوزه جوانان» پای مسعود سلطانی فر را به بهارستان کشاند. اقدام سیاسی شیخ سلمان بحرینی علیه فوتبال کشورمان. نقش تصادفات در افزایش حجم پرونده در دادسراها.

دو هزار و چهارصد و یکمین بسته ویژه خبری «تابناک».

جامعه خبری تحلیلی الف

بیانات مهم رهبر انقلاب خطاب به ملت ایران. هشداری که باید جدی گرفت. بمب ساعتی ۴۵۰۰ هزار میلیارد تومانی در ۱۴۰۰ با انتشار پول پر قدرت. پویشی برای پرسنل همراه اول؛ آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در آستانه نوروز 21 اسفند مشاهده. یک هفته اینترنت رایگان هدیه به مشترکان همراه اول در روستاهای هرمزگان 20 اسفند مشاهده. تازه ها و پربازدید ها نهایی. خرید بسته های اینترنت توضیحات بیشتر. فعالسازی اینترنت نوترینو توضیحات بیشتر.

سازمان ثبت احوال کشور

مناطق تحت پوشش توضیحات بیشتر. اسلایدر فروشگاه آنلاین صفحه اصلی. فروشــــگاه آنــــــلاین همراه اول رفتن به فروشگاه خرید سیم کارت گلچین. شارژ سیم کارت های اعتباری. اسلایدر سرویس ها صفحه اصلی. مشاهده ادامه مطلب. مکالمات بین الملل به تماس های صادره از ایران که مقصد آن مخاطب شماره تلفن ثابت یا همراه کشور دیگری باشد، مکالمه بین الملل یا خارجه گفته می شود.

همراه طبیعت هوای پاک را فعال کنیم، قطع درختان را غیرفعال! منو موبایل جدید.