دوست داشتن از نزدیک انزلیایران

شاید شما هم به مانند سایر گردشگران مناطق شمالی کشور، تاکنون بارها به بندر انزلی سفر کرده اید اما خبر ندارید که از دیدن بزرگترین آکواریوم و باغ خزندگان ایران خود را محروم کرده اید! این بار اگر فصل پاییز برنامه سفر به بندر انزلی را دارید، حتما سری به بزرگترین آکواریوم و باغ خزندگان ایران در منطقه آزاد انزلی در شمال کشور بزنید.

منطقه آزاد انزلی تنها منطقه آزاد ایران در پیرامون دریای خزر است. این شهر دارای اولین و بزرگترین بندر ایران در سواحل جنوبی دریای خزر کاسپین است. حالا که مشتاق بازدید از این آکواریوم زیبا و خاص در بندر انزلی شده اید، بهتر است سایر جاذبه های گردشگری این شهر را هم بشناسید تا بتوانید طی یک سفر چند روزه در این شهر، همه این زیبایی ها را با هم ببینید.

مناطق دیدنی انزلی که در ادامه معرفی می شوند، هم برای عاشقان طبیعت و هم برای دوست داران تاریخ و فرهنگ ایران قطعا جالب توجه خواهد بود. تالاب انزلی در جنوب غربی شهرستان بندر انزلی قرار دارد. این فقط یک مثال کوچک است.

۲-در برخورد با شما اعتماد به نفس دارد

ببینید سایرین هم به این جمله شما خندیدند یا خیر. علاوه بر این یک نشانه دیگر از سوی زنی که به شما علاقه دارد بازی کردن با موها یا لباسش است. داشتن مکالمه سطحی با تمام افراد کار آسانی است. اگر در این زمینه تفاوتی مشاهده کردید این مسئله احتمالا نشانه علاقه آن زن به شماست. یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ 14 March هتل الماس بندر انزلی بندرانزلی — خيابان پاسداران — نبش کوچه چهاردهم. آخرین نظر : موقعیت خوب. هتل دلفین بندر انزلی بندر انزلی - ساحل قو - خیابان اطباء.

قيمت از: 7,, 6,, آخرین نظر : شیک و تمیز باساحلی بسیارشلوغ. هتل بهشت تالاب بندر انزلی بندر انزلی - پل هوایی غازیان - مقابل مصلا - جزیره دکتر بهشتی.

رانندگی در بندر زیبای انزلی

قيمت از: 5,, آخرین نظر : روي هم رفته راضي بودم. همه هتل های بندر انزلی 28 هتل. آخرین نظرات هتل های بندر انزلی مجتبی رحمدل از تهران برای هتل سفید کنار بندر انزلی.

نوع سفر : سفر با همسر. انتخاب خوب نظافت خوب ، قیمت مناسب ، رفتار خوب ، فضای مناسب دسترسی خوبی هم داره فاصله مناسبی از شهر داره اتاق های VIP مناسب و عالی بود. محبوبه نعیمی از برای هتل سفید کنار بندر انزلی. نوع سفر : سفر با خانواده.

..و پژمان نوری موهایش را آویخت!

هتل سفید کنار انزلی هتلی خوب با ساحل ارام و مکان مناسب. مهدی اویسی از همدان برای هتل پرشین بندر انزلی. درکل خوب بود باتوجه به قیمت همه چیزدرسطح خوبی بود، پرسنل هم رفتارمناسبی داشتن،با تشکر از مجموعه ایران هتل 🙏. سینا سادات از تهران برای هتل سفید کنار بندر انزلی. هتلی خوب به طور کلی وضعیت قابل قبولی داشت هم از لحاظ تمیزی و بهداشت و هم از لحاظ کیفیت خدمات.

فرناز فرخ پوري از تبريز برای هتل سفید کنار بندر انزلی.

..و پژمان نوری موهایش را آویخت! :: ورزش سه

فرناز فرخ پوري از نظر من هتل خوبي بود ما تو اتاق vip رو به دريا بوديم تنها ايرادي كه داشت بالكن هتل كه رو به دريا بود پنجره گذاشته بودن و به نوعي بسته بود و براي لذت بردن از دريا هواي شمال بايد پنجره باز ميكرديم كه اگه فضاي باز بود خيلي دلپذيرتر بود. کاظم بابازاده از تبریز برای هتل یاس بندر انزلی. مسافرت دوروزه باتوجه به ۴ستاره بودن هتل،بایددارای استخر وباشگاه ورزشی باشد که من این انکانات رو ندیدم. به علت بیماری کرونا صبحانه سلف سرویس نبود ولی میتوانستند صبحانه را بصورت گرم وتازه صبح تهیه وبرای هراتاق تحویل دهند.

مهرداد اسدزاده از تبریز برای هتل سفید کنار بندر انزلی. بهترین هتل منطقه انزلی دو شب عالی اقامت داشتیم برخورد کارکنان کیفیت غذا و امکانات هتل فوق العاده بود قیمت نسبت به امکانات مناسبه ، امکان دوچرخه سواری قایق رانی و موتور سواری داخل هتل برقراره همچنیین امکانات ورزشی مثل تنیس و بیلیارد و هاکی موجوده و با قیمت مناسب ارائه میشیه.

تالاب انزلی

هتل بازسازی شده و تمیز هست. مجید پارسافرد از برای هتل آپارتمان نخل بندر انزلی. رضایت دارم پذیرش بسیار خوشرفتار نظافت عالی امکانات سویت عالی صبحانه ضعیف دید روبه دریا زیباست. بیژن فتحی آذر از اردبیل برای هتل آپارتمان نخل بندر انزلی.


  • شهر نزدیک در نزدیکی ارومیهایران;
  • ارتباطات دوستیابی سمنانایران;
  • هتل بهشت تالاب بندر انزلی?