خدمات همسریابی در قزوینایران

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا در ادامه برطرف کردن خلاء های قانونی و مشخص شدن زمینه های ارائه خدمات از سوی مراکز مجازی را یکی از نیازهای لازم و ضروری ارائه خدمات قانونی در فضای مجازی برشمرد و تصریح کرد: در نبود ساز و کارهای قانونی ، فرصت مناسبی برای جولان افراد سود جو و کلاهبردار که گاهی اوقات با جعل نام و عنوان مراکز مذهبی ، فرهنگی و سایر شخصیت های شناخته شده مبادرت به کلاهبرداری می کنند، فراهم شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا وی به خانواده ها توصیه کرد : نظارت مستمری بر عملکرد سایبری فرزندان خود در فضای مجازی داشته باشند و همواره آنان را از خطرات اطمینان به افراد غریبه و ارسال تصاویر شخصی و خصوصی آگاه کنند و در صورت مواجهه با موارد مشکوک، ارایه پیشنهادات و یا نیاز به دریافت مشاوره به سایت رسمی پلیس فتا به آدرس www.

ir  قسمت ثبت گزارشات مردمی مراجعه کنند. انتهای پیام.

لینک کوتاه. فیلم و صوت  عکس  کاریکاتور  تلویزیون ایلنا  اینفوگرافیک. لینک کوتاه لینک کپی شد. نرم افزار موبایل ایلنا. فعلا، مهم کد ۵۳۹ است و ادامه راه که فرصتی است برای آشنایی بیشتر با او. اتوبوس که حرکت می کند تمام فکر و ذکرش انتخاب بین کدهایی است که روی کاغذ نوشته، ۵۹۱ یا ۵۶۷ ؟ مسئله این است؟!


 • آیا سامانه‌های همسریابی باید تعطیل شوند؟ | شهرآرانیوز.
 • خدمات دوستیابی خصوصی در مشهدایران.
 • مکان های دوستیابی در سمنانایران.
 • سایت همسریابی صیغه موقت در محمدیه!

راستی هفته قبل که کد ۵۳۹ خودش را روی سن سمینار صندلی سفید معرفی کرد، خیلی ها او را پسندیدند و کدش را روی کاغذهایی که دستشان بود یادداشت کردند. حالا رقبا باید خودی نشان دهند و کاری کنند که کد مذکوره! بین تمام خواستگارهایش او را برای وقت گذراندن در این سفر انتخاب کند. نمونه ای از تصاویر تورهای همسریابی. اینجا همان جایی است که دقیقا نمی دانی در فکر طرف مقابلت چه می گذرد. آیا او واقعا قصد ازدواج دارد یا فقط می خواهد رابطه ای را از سرکنجکاوی آغاز کند و بعد از مدتی با این بهانه که به درد هم نمی خوردیم به سراغ کدی دیگر برود.

آقا باشی و ۴۰ هزار تومان که بدهی و یک لیست بلند بالا از اطلاعات شخصی که تقدیم برگزارکنندگان این تور کنی، تازه اجازه ثبت نام در تور همسریابی را پیدا می کنی که بسته به نوع تور، قیمت های متنوعی برای آن پیش بینی شده است و حدودا برای یک تور یک روزه، ۱۰۰ هزار تومانی باید تقدیم مبتکران این حرکت کنی. مشکلات اینجا کمتر از قمارخانه ها نیست، احمد سه ماه قبل وقتی از طریق یکی از دوستانش به سمینار صندلی سفید دعوت شد فکرش را هم نمی کرد روزی معتاد این کار شود و حضورش در سمینار ها و تورهای همسریابی به عادتی ترک نشدنی برایش تبدیل شود.

یادش بخیر، چند سال قبل به جز چند سایت همسریابی غیر مجاز که البته چندان سر و صدایی هم در فضای مجازی نمی کردند ، چیز دیگری از همسریابی ها و دوست یابی های غیر مجاز اینترنتی درفضای مجازی قابل مشاهده نبود؛ سایت هایی که شش سال قبل قانونگذار برای سر و سامان دادن به آنها دست به کار شد و حتی یک ماده از قانون برنامه پنجم توسعه را نیز به همین کار اختصاص داد. تا اینکه دو سال بعد یعنی در مهر ماه سال ۹۱ و بر اساس همین ماده قانونی هیئت آیین نامه اجرایی این ماده قانونی را در ۱۲ماده به تصویب رساند و به دستگاه های اجرایی ابلاغ کرد.

آیین نامه ای که بر اساس آن وظیفه صدور مجوز برای مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده بر عهده  وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت. با اینحال یک سال بعد هیئت تطبیق مصوبات دولت با قوانین مجلس شورای اسلامی این آیین نامه را برخلاف قانون تشکیل سازمان نظام روان شناسی و مشاوره مصوبه سال ۸۲ مجلس دانست و در نامه ای این مسئولیت را از وزارت ورزش و جوانان سلب و به سازمان نظام روان شناسی واگذار کرد.


 1. اخبار مرتبط.
 2. عکس های همسریابی آنلاین در شاهین شهرایران.
 3. سرعت به علاوه اندازه قدمت نزدیک است خرمشهرایران.
 4. Account Options.
 5. البته طی این مدت دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان آیین نامه اجرایی صدور مجوز برای مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده را نیز تدوین کرد و قرار بود اولین مجوزها صادر شود. اما درنهایت با تغییر رویکرد وزارت ورزش و جوانان در این زمینه ایجاد مراکز مشاوره ازدواج با رویکرد همسریابی به کلی منتفی شد و فعالیت این مراکز به مشاوره ازدواج محدود گردید.

  ازدواج و همسريابي محمدیه

  از سوی دیگر در این وانفسای نبود نظارت، راه برای سواستفاده از زنان و دختران جوان باز است و عده ای با پرداخت هزینه های تعیین شده از سوی مجریان این طرح به راحتی می توانند در یک روز از دهها زن و دختر خواستگاری کنند و وعده و وعیدهای دروغین بدهند تا مردها معتاد به این جلسات شوند و زنها همه را ردوغگو ببینند. دراین شرایط که سایت های همسریابی تنها به بخش کوچکی از آشفته بازار همسریابی در فضای مجازی تشکیل شده اند هر روز شاهد ابتکارات جدیدی از سوی گردانندگان این مراکز که حتی خود را کارشناس امور ازدواج معرفی می کنند هستیم.

  شرکت ها و موسسات فاقد مجوزی که علاوه بر ایجاد سایت، برگزاری سمینار رو در رو برای آشنایی نزدیک زنان و مردان، به ایجاد کانال های تلگرامی نیز روی آورده اند و بازار پرسود سو استفاده از جوانان ازدواج نکرده و افراد متارکه کرده را برای خود رونق بخشیده اند. خواستگاری تلگرامی همچنان پررونق است موسسه "س" که سال ها قبل تشکیل شده در تمام این سال ها بدون داشتن مجوز فعالیت از نهادهای ذی ربط مشغول به فعالیت است، با داغ شدن بازار کانال های تلگرامی، ابتکاری نو به خرج داده و با ایجاد بانک اطلاعاتی مجردین و انتشار مشخصات افراد مجرد در کانال اقدام به درآمد زایی کرده است.

  مسیری که در آن مردان و زنان مجرد تمامی اطلاعات خانوادگی و شخصی خودبه همراه عکس هایشان را در انظار عمومی قرار می دهند تا شاید بتوانند راهی برای ازدواج پیدا کنند و اکنون تلگرام مملو از اینچنین گروهها و کانال هایی شده است. من دراین مدت با چهار نفر آشنا شده ام و به نظرم تمام آدم هایی که در این راه قدم می گذارند یک مشکل اساسی دارند و آنهم این است که نمی توانند انتخابی قاطع داشته باشند. به خصوص مردها که فکر می کنند هفته بعد و در سمینار بعدی یا تور همسریابی بعدی احتمال آشنایی با خانم های زیباتر و بهتری را دارند. حتی خیلی ها را می شناسم که تا پای عقد هم پیش رفته اند اما پشیمان شده اند.

  با دیدن خدماتی که این مراکز ارائه می دهند ناگهان به یاد گذشته ها می افتم اینکه در گذشته که چنین مراکزی وجود نداشت و خانواده ها میدان دار ازدواج و مراسم خواستگاری بودند، ازدواج ها موفق تر بود یا امروز. دیدن لیست ارائه شده توسط موسسه "س" و تضمین ۹۹درصدی برای ازدواج هم جالب است و هم آدم را به فکر فرو می برد. خدماتی مانند نشان دادن فیلم طرف مقابل و عکس هایش یا گرفتن تست هوش از خواستگار محترم. در منوی ویژه مسئولان موسسه علاوه بر فرستادن روانشناس به جلسه خواستگاری، دسته گل هم به همراه آقا داماد راهی خواستگاری می کنند تا پکیج خدمتی شان کامل شود.

  مسئله اصلا پیچیده نیست. ظهور و بروز چنین پدیده هایی از وقتی شکل گرفت که ریش سفیدان و بزرگان خانواده ها نقششان در دنیای سایبری امروز کمرنگ شد. وقتی تعاملات انسانی در محلات و خانواده ها به حداقل خود رسید و دیگر پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها کمتر دختر و پسر های دم بخت را در میهمانی های خانوادگی و روضه های هفتگی می دیدند کار به جایی رسید که جوانان برای ازدواج کردن دست به دامان شیوه های جدیدی شوند که در پشت پرده بسیاری از آنها هاله ای از سود جویی پنهان است.

  آسیب پذیر تر بودن مردان طلاق نسبت به زنان. چرا خواستگارها منصرف می شوند؟. چگونه با نداشتن خواستگار مناسب کنار بیاییم؟. انتقام آتشین داماد ناخلف از پدر زن. ترکیه در انفجار، استانبول - آنتالیا ۶۰۰ هزار تومان!

  اخاذی و کلاهبرداری مالی با ترفند راه اندازی سایت های همسر یابی و عقد موقت

  عامل تهدید و اخاذی در تلگرام دستگیر شد. همسریابی اینترنتی تور همسریابی تور مختلط. شما در حال پاسخ به نظر « » هستید. انتشار یافته: در انتظار بررسی: 11 غیر قابل انتشار: ای خدا چرا ما خانومها اینقدر یابو هستیم و سه سوت مخمون رو میزنن ای دختران سرزمینم مواظب باشین که فریب شیادها را نخورین. بهتره اینها دستگیر و در ملا عام چند هزار شلاق بخورن تا ایادی امریکا و اسراییل جرات همچین تورهایی در میهن اسلامی را نداشته باشند. چند نفر هم اعدام کنید بد نیست اثرش بیشتره. یقین کنید حاکمیت اطلاع دقیق از تمام این باندها و سرشاخه هایشان دارد. اما از ترس واکنش آمریکا و جامعه جهانی سکوت می کند. در واقع آمریکا زمین بازی اقتصاد دنیا زرا طوری طراحی کرده است که اگر بخواهیم در آن زمین بازی کنیم باید یک شیطان پرست باشیم.

  مادر من جلسه قرآن مي رفت بعد از چندين جلسه از يك دختر خانم محجبه با كمال احترام براي برادرم خواستگاري كرد و خواست شماره منزل دختر را بگيرد تا به مادر دختر زنگ بزند اما بعد از چند هفته ادا در آوردن دختر خانم به موبايل مادر ما پيامك زِد كه معيار من با پسر شما فرق دارد و من فعلا قصد ازدواج ندارم در صورتي كه هنوز اين خانم پسر رو نديده ميگه معيار من فرق داره! غرض از أطاله كلام اين كه بگذاريد مردم هر طور راحت هستند براي خودشان زن پيدا كنند ديگه تقيد به آداب و سنت معنا نداره چون دختران ما خيلي متكبر و مغرور هستند.

  بی ظرفیت مشو انگار فقط پسرا دنبال اینچنین دخترهایی هستند و دخترا براشون مهم نیست که با کی ازدواج کنندآخرالزمون شده ها. به کجا داریم میریم ما اصلا ما برای چه انقلاب کردیم آیا این کارها کار درستی است.

  ملغمه هویت‌های جعلی و واقعی

  خدا رحم کنه. این دیگه چه مسخره بازیه!! لطفا مقامات مسوول هر چه زودتر اقدام لازم را انجام بدن. وقتي تو كشور اسلامي يه عده ميان براي طلاق گرفتن كارت دعوت پخش ميكنن شنيدن اين نوع اخبار تعحب برانگيز نيست. جامعه ي ما از روزي دچار اين مشكلات شد كه يه عده ي به بهانه ي ازادي,غيرت و حيا را بوسيدن گذاشتن كنار.